Pokladní - 110 Kč/hod. a bonusy (vánoční dárek, stravné)

Velká Bystřice
Brigáda

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Pro známý velkoobchod ve Velké Bystřici hledáme brigádníky/brigádnice na pozici Pokladní. Velkou výhodou této brigády je možnost domluvy směn – práce se tak plně přizpůsobí Vašim časovým možnostem. Možnost dlouhodobé spolupráce. Brigáda je vhodná pro všechny komunikativní uchazeče, kteří se nebojí práce s lidmi. Praxe na pokladně není potřeba, rádi Vás zaučíme. Nejen, že si vyděláte 95 Kč/hod., ale také získáte velmi ceněnou praxi! Dále nabízíme bonusy ve formě dotovaného stravování a Vánoční dárek v podobě láhve Bohemia sektu (po odpracování alespoň 3 směn v období 15.12.-23.12.2016). Místo výkonu práce je ve Velké Bystřici. Nástup je možný ihned.

Nabízíme:

  • mzdu 110 Kč/hod.
  • dotované stravování
  • Vánoční dárek – láhev Bohemia sektu (po odpracovnání 3 směn v období 15.12.-23.12.2016)
  • příjemné pracovní prostředí
  • rozmanitou práci ve známém velkoobchodu
  • smlouvu na dohodu o pracovní činnosti
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • flexibilitu při volbě směn

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • čistý rejstřík trestů, platný potravinářský průkaz
  • spolehlivost a přesnost

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

IBRS - International Business and Research Services s.r.o. | IBRS - International Business… | Celá ČR Celá ČR
  • Brigáda
Zveřejněno: 8. prosince
Job and Travel s.r.o. | Job and Travel s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • Brigáda
Zveřejněno: 7. prosince
Job and Travel s.r.o. | Job and Travel s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • Brigáda
Zveřejněno: 7. prosince
KUKY CONSULTING, s.r.o. - v likvidaci | KUKY CONSULTING, s.r.o. - v… | Praha Praha
  • Brigáda
Zveřejněno: 7. prosince
Enter-Prise Sorting, s.r.o. | Enter-Prise Sorting, s.r.o. | Hlinsko, Chrudim Hlinsko, Chrudim
  • Brigáda
Zveřejněno: 8. prosince
Enter-Prise Sorting, s.r.o. | Enter-Prise Sorting, s.r.o. | Pardubice Pardubice
  • Brigáda
Zveřejněno: 8. prosince
NARA - AAG s.r.o. v likvidaci | NARA - AAG s.r.o. v likvidaci | Praha Praha
  • Brigáda
Zveřejněno: 8. prosince
NARA - AAG s.r.o. v likvidaci | NARA - AAG s.r.o. v likvidaci | Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
  • Brigáda
Zveřejněno: 8. prosince
NARA - AAG s.r.o. v likvidaci | NARA - AAG s.r.o. v likvidaci | Brno-venkov Brno-venkov
  • Brigáda
Zveřejněno: 8. prosince

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT