Brigáda: Balení dárkových košů - 110 Kč/hod. - již od 16 let #Em5hF

lokalita: Kralupy nad Vltavou zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro našeho významného klienta hledáme šikovné pracovníky na balení dárkových košů. Jedná se o brigádu na léto s možností dlouhodobé spolupráce. Brigáda bude probíhat pouze ve všedních dnech v dopoledních hodinách. Nástup možný ihned.
  • Místo výkonu práce: Postřižín

Nabízíme:

  • ohodnocení 110 Kč/hod.
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • práci na dohodu o pracovní činnosti
  • pravidelný výplatní termín
  • dobrou dopravní dostupnost hromadnou dopravou z Prahy i Kralup nad Vltavou, případně možnost parkování v areálu

Požadujeme:

  • manuální zručnost, precizní a pečlivou práci
  • potravinářský průkaz
  • věk minimálně 16 let

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

28. 9. 2018, 17:14

Obor

Manuální

Odměna

110 Kč / hod

Toplist