Brigáda: Webová/datová analýza - práce z domova - 160-200Kč/h

lokalita: Nusle, Praha zadavatel: Agentura STUDENT s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro přední IT společnost hledáme pracovníky na dlouhodobý projekt zaměřený na analýzu a zpracování dat.

Náplň práce:

  • analýza přidělených dat
  • zpracování dat dle požadavku zaměstnavatele
  • vytváření pattern

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní doba
  • práce na 25h týdně
  • nástupní mzda 160Kč/h (po zapracování až 200Kč/h)
  • po zaškolení práce z domova (home-office)
  • práce pro prestižní IT firmu
  • v případě oboustranné spokojenosti – dlouhodobá spolupráce

Požadujeme:

  • ideálně student nebo absolvent VŚ (ČVUT/MFF..)
  • znalost datové analýzy výhodou nikoliv podmínkou
  • analytické a logické myšlení
  • porozumění množinovým a logickým operacím
  • orientace v technologickém fungování webovch stránek (HTML,JavaSricpt)
  • znalost struktury URL (význam jednotlivých složek)
  • základní znalost databází (SQL,Oracle)
  • samostatnost, preciznost
  • vlastní notebook/PC s připojením velkou výhodou
  • nástup co nejdříve
  • možnost, v případě potřeby) přijít do sídla společnosti nebo se zúčastnit videokonference
  • možnost pracovat 25 týdně
  • pečlivost

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

20. 12. 2017, 9:58

Lokalita

Nusle, Praha

Odměna

160 – 200 Kč / hod

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist