Kompletace a balení nákupů - až 165 Kč/h, mzda ihned

Brno
150 – 165 Kč / hod
Brigáda

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Hledáte pravidelný přivýdělek? Chcete obdržet mzdu kdykoliv si o ni zažádáte? Můžete nastoupit ihned? Pokud je Vaše odpověď 3× ANO, čtěte dále.

Pro známý český internetový obchod s potravinami hledáme šikovné brigádníky na kompletaci, balení nákupů a doplňování zboží. Požadovaná docházka je min. 3× – 4× týdně dle domluvy a doba spolupráce min. 2 měsíce. Brigáda je vhodná pro muže i pro ženy.

PRACOVNÍ DOBA:

  • ranní směna 7:00–13:00
  • odpolední směna 14:00–20:00
  • k dispozici jsou směny od pondělí do neděle

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Brno – Líšeň

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo prostřednictvím odpovědního formuláře.

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení až 165 Kč/hod (základní mzda 150 Kč/hod + až bonus15 Kč/hod)
  • výplata mzdy každý den/průběžně (dle domluvy, formou zálohy)
  • dobrá dopravní dostupnost
  • pravidelná a dlouhodobá spolupráce
  • příjemný a přátelský kolektiv

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • nástup IHNED

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

AIR caffe - KAVÁRNA U FONTÁNY, s.r.o. | AIR caffe - KAVÁRNA U FONTÁNY… | Brno-město, Brno Brno-město, Brno
  • 150 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné také pro osoby od 15 let
dnešní
Jiřina Hunčárová | Jiřina Hunčárová | Brno Brno
  • 160 – 200 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 1. června
Albert Česká republika, s.r.o. | Albert Česká republika, s.r.o. | Brno Brno
  • 165 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 29. května
"dot. DesignStudio", spol. s r.o. | "dot. DesignStudio", spol. s… | České Budějovice České Budějovice
  • Brigáda
Zveřejněno: 26. listopadu
Postavdelingen s.r.o. | Postavdelingen s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 120 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 13. ledna
"dot. DesignStudio", spol. s r.o. | "dot. DesignStudio", spol. s… | České Budějovice České Budějovice
  • Brigáda
Zveřejněno: 11. prosince
Agentura práce Gadasová s.r.o. | Agentura práce Gadasová s.r.o. | Krupka Krupka
  • 152 – 182 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 29. května
ELDECO s.r.o. | ELDECO s.r.o. | Praha Praha
  • 150 – 200 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 29. června
Ivana Zelená | Ivana Zelená | Dolní Měcholupy, Praha Dolní Měcholupy, Praha
  • Brigáda
Zveřejněno: 28. června
CONSTRUCT service s.r.o. | CONSTRUCT service s.r.o. | Praha Praha
  • 145 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 16. června
ADAVAK, s.r.o. | ADAVAK, s.r.o. | Adamov, Blansko Adamov, Blansko
  • 130 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 16. června
Tři věže s.r.o. | Tři věže s.r.o. | Zdice Zdice
  • 90 – 120 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 30. června

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Posíláte životopisy, ale firmy se neozývají? Nebo dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Neznamená to hned, že nemáte šanci. Někdy stačí změnit způsob, jakým na nabídky reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk odpoví na několik inzerátů, čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase je snadné získat pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být mnohem jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejný životopis na různé pozice nebo zaměstnavatel v prvních vteřinách nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.