Brigáda: Asistentka prodeje v dětských prodejnách SKIBI KIDS

lokalita: Praha zadavatel: Skibi s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pracujete ráda s dětmi?

Hledáme někoho, kdo miluje děti a celý velký dětský svět. Hledáme kolegyně, které se chtějí do práce těšit a rády by spojily to, co je baví s prací.

Do našich dětských prodejen SKIBI KIDS v Obchodním domě Kotva a v Obchodním centru DBK aktuálně přijímáme další skvělé kolegyně na pozici Asistentka na prodej.

Nabízíme HPP, práce je také ideální při studiu.

Čím je práce specifická? Mise obchodů Skibi Kids je jednoduchá: stará se, aby děti mohly trávit čas venku za každého počasí. Ať už sportují, hrají si na hřišti, koupají se, lyžují, nebo jdou na procházku. Věříme, že děti, které nesedí doma, ale tráví čas aktivně, jsou šťastnější a pohyb prospívá jejich zdravému vývoji a psychice. Každý rok proto pro děti s velkou péčí vybíráme nejlepší funkční oblečení, doplňky i obuv na trhu. Studujeme všechny dostupné materiály a výzkumy. Pomáháme s vhodným výběrem, publikujeme, školíme a připravujeme workshopy.

Čemu se budete hlavně věnovat?
Pomáhat zákazníkům při výběru výbavy dětského oblečení pro sport a volný čas a také sportovních potřeb pro lyžování a cyklistiku. Spolupracovat při vyřizování e-shopových objednávek, pečovat o design prodejny, starat se o vkusné a přehledné vystavení zboží.

Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se nám, pošlete svůj životopis s krátkým představením. Více Vám rádi přiblížíme na emailu e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte přímo naší personální na tel. 606 415 654. Nezapomeňte uvést, proč si myslíte, že je tato příležitost vhodná právě pro Vás.

Krásné dny přejeme.

Tým SKIBI KIDS

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

13. 10. 2016, 16:25

Lokalita

Praha

Firma

Skibi s.r.o.

Odměna

800 až 1100 / den

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist