Nabídky práce ve městě Kaceřov (okres Plzeň-sever) a okolí pro profesi Operátor / operátorka výroby

  • Kožlany, Plzeň-sever (14 km)
  • EUROPA Union Service a.s.
  • 20 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 21. března


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Lead - HR Services s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., EUROPA Union Service a.s., People Facility s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., STEEL THERM s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ROSSO STEEL, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.


Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Operátor / operátorka výroby ve městě Kaceřov (okres Plzeň-sever) a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena