Najděte práci ihned! Vybírejte z 23 316 nabídek
1

Nejprve se registrujte nebo se přihlaste

2

Vytvořte si životopis a vyplňte pracovní preference

3

Začněte vyhledávat nabídky pomocí umělé inteligence

jenPrace.cz - Nová práce ihned!

Nebaví vás pokaždé vyplňovat políčka?

nebo k účtu JenPráce.cz a mějte veškeré formuláře předvyplněny.

Chcete zobrazit pracovní nabídky pomocí umělé inteligence?
Dodržte výše uvedené kroky a prozkoumejte možnosti, které vám AI nabízí.

Nabídky práce v Dolní Bečvě v oboru „Doprava, logistika a zásobování“ (274 inzerátů)

Dolní Bečva nabízí pestré pracovní příležitosti pro lidi hledající zaměstnání v menším regionu s dobrou dostupností do okolí. V regionu jsou silné obory jako cestovní ruch a služby, pohostinství, maloobchod, stavebnictví a drobná výroba. Najdete tu nabídky na pozice od recepčních a obsluhy přes kuchaře a pracovníky v údržbě až po řemeslníky, strojní operátory či řidiče. Práce v Dolní Bečvě často znamená stabilní provoz sezónního i celoročního charakteru a možnosti brigád i dlouhodobého zaměstnání.

Život v Dolní Bečvě je svázaný s okolní přírodou a pohodovým tempem, které ocení rodiny i lidé hledající klid. Obec je typická zelenými kopci, turistickými trasami, cyklostezkami a místy pro relaxaci u řeky. Místní služby a drobné obchody zajišťují každodenní potřeby, komunita je aktivní a pořádá kulturní i sportovní akce. To dělá z Dolní Bečvy atraktivní místo pro ty, kteří chtějí spojit práci s kvalitním volným časem.

Z profesního pohledu hraje Dolní Bečva roli menšího regionálního centra služeb a turismu, zároveň podporuje lokální řemesla a drobnou výrobu. Pro hledající pracovní nabídky to znamená rozmanitost – od sezonních míst až po stabilní zaměstnání ve veřejných službách, zdravotnictví nebo školství. Díky blízkosti větších sídel jsou dostupné i dojížďkové příležitosti, což rozšiřuje možnosti pro ty, kteří uvažují o práci v Dolní Bečvě i v širším regionu.

Na JenPráce.cz naleznete širokou nabídku pravidelně aktualizovaných a doplňovaných inzerátů práce i brigády. Najdete zde široké množství různých oborů a profesí, o které mají firmy aktuálně největší zájem a je pro ně velmi podstatné obsadit pracovní pozici v co nejkratším možném termínu. Mezi takové profese patří nyní nejvíce kuchař / kuchařka, řidič / řidička, dělník / dělnice, dělník / dělnice nebo máte zájem o profesi prodavač / prodavačka? Mezi nejvíce požadované obory patří Průmyslová a chemická výroba, Ubytování a cestovní ruch, Doprava, logistika a zásobování, Stavebnictví a realitní služby a nebo také práce v oboru Služby, umění a kultura. Právě proto Vám doporučujeme porozhlédnout se po nové práci i ve výše uvedených profesích či oborech, protože je velká pravděpodobnost, že si tím zvýšíte svou šanci na nalezení požadovaného zaměstnání. Držíme Vám palce!


Mezi nejoblíbenější lokality pro hledání nového zaměstnání aktuálně patří Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Nové Město, Praha, Olomouc, Karlovy Vary, Pardubice, Hradec Králové, ale i mnoho dalších. Prohlédněte preferované lokality, je velká šance, že najdete nabídky práce blíže Vašeho bydliště, než jste čekali.


Zvyšte si šanci v nalezení nového uplatnění! Vytvořte si účet na JenPráce.cz a pravidelně na Váš email dostávejte aktuální seznam pracovních nabídek, včetně námi doporučovaných.


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
DELTA & PERSONAL s.r.o., Golasovský s.r.o., Comac jobs s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., EMPRES-IN CZ s.r.o., organizační složka, ARTEMIS agency s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., BBA HRANICE, spol. s r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Orienta Czech s.r.o., První novinová společnost a.s., ManpowerGroup s.r.o., ORC recycling s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., PLAKOR CZECH s.r.o., Správa železnic, státní organizace, OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., KAXL s.r.o., LEVITrans s.r.o., Job's One Staffing s.r.o., C.S.CARGO a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Wolt Česko s.r.o., SH Job Partners s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Moderní Garáže s.r.o., ADECCO spol.s r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., HOT-CHIP s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Lead - HR Services s.r.o., Deklarace odpovědného podnikání z. s., CRI ameba.eu, s.r.o., Delirest services s.r.o., MIONET s.r.o., Zemědělské obchodní družstvo Rožnovsko, TQM - holding s.r.o., Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o., Štůsek - DVB s.r.o., PUSTEVNY, s.r.o., P.I. Transport s.r.o., Gengela, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Recepční, Telefonní operátor / operátorka, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Taxikář / Taxikářka, Vedoucí poštovního provozu, Závozník / Závoznice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Výrobce / výrobkyně forem, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Opravář / Opravářka, Technik / technička v zemědělství, Policista / Policistka, Potravinářský dělník / dělnice, Aranžér / Aranžérka

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

EMPRES-IN CZ s.r.o., organizační složka | EMPRES-IN CZ s.r.o.,… | Frenštát pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm (10 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. srpna
EMPRES-IN CZ s.r.o., organizační složka | EMPRES-IN CZ s.r.o.,… | Nový Jičín Nový Jičín (20 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 28. srpna
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. | OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s… | Neubuz Neubuz (34 km)
  • 27 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 24. srpna
KAXL s.r.o. | KAXL s.r.o. | Bílovec Bílovec (36 km)
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. srpna
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. | OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s… | Lípa, Zlín Lípa, Zlín (41 km)
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 24. srpna
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. | OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s… | Fryšták Fryšták (42 km)
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 28. srpna
Job's One Staffing s.r.o. | Job's One Staffing s.r.o. | Třinec Třinec (42 km)
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 27. srpna
Správa železnic, státní organizace | Správa železnic, státní… | Český Těšín Český Těšín (45 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 25. srpna
Deklarace odpovědného podnikání z. s. | Deklarace odpovědného… | Zlín Zlín (45 km)
  • 13 000 – 15 000 Kč
  • Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 27. srpna
EMPRES-IN CZ s.r.o., organizační složka | EMPRES-IN CZ s.r.o.,… | Hrušov, Ostrava Hrušov, Ostrava (46 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
Zemědělské obchodní družstvo Rožnovsko | Zemědělské obchodní družstvo… | Vigantice Vigantice (1 km)
  • 30 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 31. července
TQM - holding s.r.o. | TQM - holding s.r.o. | Rožnov pod Radhoštěm Rožnov pod Radhoštěm (4 km)
  • do 45 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 24. června
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | Správa a údržba silnic… | Prostřední Bečva Prostřední Bečva (5 km)
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 31. července
PUSTEVNY, s.r.o. | PUSTEVNY, s.r.o. | Trojanovice Trojanovice (8 km)
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 10. srpna
P.I. Transport s.r.o. | P.I. Transport s.r.o. | Frenštát pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm (10 km)
  • 55 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 10. srpna
P.I. Transport s.r.o. | P.I. Transport s.r.o. | Frenštát pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm (10 km)
  • 60 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 10. července
Gengela, s.r.o. | Gengela, s.r.o. | Frenštát pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm (10 km)
  • do 42 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 10. července



Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.