Práce: Sw Inženýr/vývojář Embedded - Šance Také Pro Absolventy

lokalita: Ostrava zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Zajímáš se o práci v Embedded/Multicore prostředí a rozumíš programování v jazyce C/ASM. Pokud se domluvíš anglicky a nebojíš se nás o tom přesvědčit, pak neváhej ani minutu.

Právě nyní hledáme čerstvé absolventy do mezinárodní společnosti, kde pro tebe práce dostane nový rozměr a tvůj životopis už nebude nikdy tak prázdný jako předtím.

Pokud tě tato pozice zaujala tak čti dál…

Mezinárodní výrobní a vývojová společnost právě hledá vhodné kandidáty na pozici SW INŽENÝR/VÝVOJÁŘ EMBEDDED.

Náplň práce:

  • návrh a vývoj embedded systémů a aplikací
  • testování, validace a verifikace embedded SW
  • komunikace se zákazníkem, analýza zákaznických požadavků
  • poskytování zákaznické podpory v oblasti vývoje embedded SW
  • podílení se na specifikaci nových embedded SW produktů
  • optimalizace systémů

POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání (informatika/elektro)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni se Vám bude hodit – mezinárodní komunikace
  • zkušenosti a znalost programování a testování v jazyce C/ASM
  • zájem o práci v Embedded/Multicore prostředí
  • ochota cestovat

Výhodou

  • zkušenosti s vývojem SW velkou výhodou
  • zkušenosti se skriptovacím jazykem PYTHON/PEARL

BENEFITY:

  • relokační balíček
  • podpora na bydlení nebo příspěvek na dojíždění
  • pružná pracovní doba
  • přátelská atmosféra a skvělí kolegové
  • zkušenosti, které ti budou ostatní závidět
  • zajímavé platové ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí a technologie
  • částečné proplacení nákladů na dopravu k pohovoru
  • možnost pracovat v mezinárodním prostředí a procvičovat denně angličtinu v praxi

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Ostrava

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist