Volné místo ve firmě PROROZVOZ s.r.o.

Kurýr/ka od 2.500 Kč/den

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Olomouc
Firma PROROZVOZ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Kurýr / Kurýrka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 37.800 – 57.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

PROROZVOZ s.r.o.

Naše služby zajišťujeme pomocí více než 300 kurýrů po celé České republice. Máme vlastní robustní logistický systém. Převádíme naše vize do praxe, máme spoustu nápadů a jsme průkopníci v invencích a inovacích. Hledáme nové kolegy do našeho týmu.

Co od Vás očekáváme:

Co bude Tvoje náplň práce?

  • Doručování objednávek koncovým zákazníkům z Pizza Hut, Bageterie Boulevard, Zásilkovna a dalších
  • Rozvrhneš si v jakém pořadí pojedeš k zákazníkům a následně objednávky rozvezeš
  • Budeš pracovat s naší na míru vytvořenou mobilní aplikací, ve které uvidíš veškerá tvá data ohledně rozvozů přehledně a online
  • Budeš komunikovat s personálem v restauracích při vyzvedávání objednávek a hlavně se zákazníky při doručování

Na co se můžeš těšit?

  • Vyškolíme Tě v naší mobilní aplikaci a v postupu doručování objednávek
  • Dostaneš firemní dress code a vybavení pro převoz objednávek
  • Pokud s tebou budeme spokojeni, tak kariérně porosteš
  • Můžeš využít firemní vozidlo i pro soukromé účely :-)
  • Motivační výdělek za počet doručených objednávek

Příklad kalkulace výdělku:

Pokud za den doručíš 30 objednávek vlastním dopravním prostředkem nebo na kole, koloběžce nebo pěšky, garantujeme Ti, že Tvůj výdělek bude minimálně 2.550 Kč

  • Garantovaný minimální výdělek měsíčně na vlastním dopravním prostředku od 45.000 Kč
  • Garantovaný minimální výdělek měsíčně na firemním dopravním prostředku od 37.800 Kč
  • K dispozici firemní CCS kartu na tankování pohonných hmot
  • Spropitné od spokojených zákazníků

Co od Tebe požadujeme?

  • 18 pracovních směn měsíčně
  • Spolupracovat s námi na Živnostenský list
  • Mít vlastní mobilní telefon se systémem Android a s internetovým připojením
  • Vlastnit: Řidičský průkaz skupiny B, Zdravotní potravinářský průkaz
  • Být samostatný
  • Mít prozákaznický přístup (s úsměvem jde všechno lépe)
  • Dobře znát město, ovládat autonavigaci a umět se orientovat v mapě
  • Mít sebereflexi a chuť se zdokonalovat
  • Čistý rejstřík trestů je samozřejmostí :-)

Výhodu budeš mít pokud:

  • Se domluvíš anglickým jazykem
  • Jsi časově flexibilní
  • Máš vlastní dopravní prostředek

A kdy můžeš nastoupit?
Ihned je to jen na Tobě :-)

  • České Budějovice
  • Kateřina 21 consult
  • 37 800 – 57 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 21. července
  • Choceň
  • Pavla Štěpánková
  • 24 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 8. dubna
  • Hrádek nad Nisou
  • Markéta Kloučková

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Skanska a.s., INTOP OLOMOUC CZ s.r.o., Comac jobs s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Česká pošta, s.p., JISTU recruitment s.r.o., BAKKER, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Správa železnic, státní organizace, Košík.cz s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Gi Group Czech Republic, s.r.o., Šmídl s.r.o., VAN WOLF service s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., X - servis park s.r.o., K O O P R O N s. r. o., ARRIVA autobusy a.s., VAPEE Morava s.r.o., OL-STEEL CZE s.r.o., WAXOSTAR trade s.r.o., Stanislav Coufal, PESTANCZ AUTO s.r.o., AUTO Hlaváček a.s., KOVOLASER s.r.o., RONGITAL s.r.o., AGRA Chválkovice, spol. s r.o., ILGO Trade s.r.o., Springs Energy s.r.o. v likvidaci, UNEX a.s., Denis Hampl, EURO Sol s.r.o., ZABAG s.r.o., Zemědělské družstvo Olšany - Hablov, SIGMA DOPRAVA spol. s r.o., HUDY trans s.r.o., RoJa Itf s.r.o. "v likvidaci"

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Závozník / Závoznice, Finanční analytik / analytička, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Operátor / operátorka výroby, Policista / Policistka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technik / technička, Shift leader / Vedoucí směny

Olomouc, Celá ČR, Hlušovice, Velká Bystřice, Velký Týnec, Olšany u Prostějova, Lutín, Štěpánov

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

auto bageterie data den dress code flexibilní IT město mobil Most náplň práce ohledně online pizza postup práce pracovní příklad rozvoz SOU telefon výdělek zdravotní anglický dopravní firemní jazyk kov list minimální mobilní motivační náplň pitné pohon potravinář PR přístup spokojen systém vybavení zákazník