Hledáme lidem práci Manpower

Personální konzultant v Mladé Boleslavi

Lokalita Mladá Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Baví vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a emailová komunikace a administrativa pro vás není překážkou? Zajímá vás oblast personalistiky a chcete se v ní zdokonalit? Pokud ano, rozšiřte naše řady a pracujte pro ManpowerGroup, jedničku na trhu mezi personálními společnostmi a 15. největšího zaměstnavatele v ČR!

Pošlete nám životopis a motivační dopis. Čeká vás mzda s motivační bonusovou složkou, možnost občasného home office, příspěvek na Multisport kartu, pravidelná školení, jazykové kurzy, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

Popis pozice:

  • každodenní nábor zaměstnanců (našich agenturních i do kmene ke klientovi, a to především na blue collar pozice)
  • vytváření a udržování dlouhodobých vztahů s klienty i kandidáty
  • péče o stávající agenturní zaměstnance, tvorba nástupních i výstupních dokumentů, příprava podkladů pro Service Shared Centre, reporting, komunikace s úřady atd.

Profil kandidáta:

Měl/a byste mít..:

  • předchozí zkušenosti s náborem zaměstnanců (není zásadní podmínkou, ale je velkou výhodou)
  • chuť učit se nové věci
  • pozitivní a proaktivní přístup
  • rád/a hodně práce (s nudou ani se stereotypem se u nás nepotkáte)
  • ŘP skupiny B (a nebát se jezdit:)

..a být..:

  • komunikativní
  • enegická a dravá osobnost s obchodním duchem
  • samostatný, asertivní a motivovaný zaměstnanec

Nabízíme:

  • prostor a zázemí pro úspěšnou realizaci projektů - volnost, flexibilita a nezávislost na straně jedné; podpora zkušeným sales týmem, marketingem a HR na straně druhé
  • největší klientské portfolio na trhu, možnost pracovat s top klienty a podílet se na jejich úspěchu
  • motivující odměnu (fixní mzda + atraktivní bonusový systém, který není nijak zastropovaný)
  • možnost podílet se na CSR aktivitách zaměřených na vzdělávání (spolupracujeme s DofE a JA Czech)
  • nástup ihned aneb včera bylo pozdě :)
  • množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu, 3 sick days, narozeninový den, dobrovolnický den, příspěvek na Multisport kartu, cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, mobilní tarif i k soukromým účelům

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Uherské Hradiště
  • AVEC trade CZ, s.r.o. v likvidaci
  • 22 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. května
  • České Budějovice
  • ELYN ENERGIE a.s.
  • 32 900 – 37 900 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • Lišov, České Budějovice
  • CORAX spol. s r.o.
  • 19 700 – 23 000 Kč
  • TERMS a.s.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Hluboká nad Vltavou
  • MEDICA HOLDING CZECH s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Ostrov u Macochy
  • Jihomoravské dětské léčebny,…
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 15. listopadu

DISPONERO s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HR Direct s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Specialista / specialistka logistiky, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka

Mladá Boleslav, Turnov, Nymburk

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

administrativa AJ asertivní benefit benefity Boleslav bonus Bor ČR den dopis druh email flexibilní home office HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace konzultant kurz kurzy marketing místa mobil mobilní tarif Most motivační dopis možnost mzda nábor nové obchodní Office péče podpora postup pozice práce pracovní pracovní místa příspěvek reporting sick day SOU společnost společnosti sport stravenky školení tarif teambuilding telefon týden týden dovolené navíc uchazeč úřad volno vyšší vzdělávání zaměstnanců zaměstnanec zaměstnavatel zkušenosti životopis agent díl dobro dokument dovolené jazyk kov list mobilní motivační navíc obchod oblast osobnost personální PR profi projekt případ příprava přístup report systém trh tvorba tým volná pracovní místa vztah zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost