Volné místo ve firmě A-JOBS GmbH

Řezník bez znalosti německého jazyka

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Rakousko
Firma A-JOBS GmbH
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 2.400 – 2.700 €
Kontakt Edita Görner, zobrazit tel. číslo

O nás

A-JOBS GmbH

AUSTRIANJOBS byla založena v roce 2011 Thomasem Maurerem. Kromě centrály v Mauthausenu má společnost nyní dalších pět poboček v Rakousku, včetně náborové a obchodní kanceláře v České republice!

Hledáme zaměstnance s širokým spektrem kvalifikace – od jednoduchých asistentů až po vysoce kvalifikované kvalifikované pracovníky nebo techniky. Pokrýváme téměř každé odvětví.

Pro našeho klienta hledáme řezníky do Rakouska!

Náplň práce: Bourání, přesné řezání masa, vykošťování, míchání masa. Zpracování celých kusů vepřového i hovězího.

Nabízíme:

  • diety denně příspěvky na ubytování
  • s hledáním blízkého ubytování pomůžeme
  • dlouhodobá pracovní spolupráce rakouská pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 13. a 14. plat
  • přátelský kolektiv

Požadujeme:

  • Praxi v oboru (zpracování celých kusů hovězího i vepřového)
  • Vyučení v oboru řezník výhodou - ne podmínkou!
  • Ochotu pracovat přesčas (v případě potřeby)
  • Spolehlivost a odpovědnost

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE