HR manažer s němčinou

Ústí nad Labem

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Skvělá příležitost pro rozvoj a načerpání nových zkušeností na pozici HR manažera. Do společnosti v Ústí nad Labem hledáme manažera, který (která) si převezme celou agendu pod svá křídla, zajistí vše od náboru po rozvoj zaměstnanců a bude se starat, aby všichni měli dobře! :-)

Z dalších povinností uvádíme:

  • provádění ročního hodnocení zaměstnanců
  • vyhodnocování interních/externích školení
  • spolupráce s vedením společnosti na přípravě systému mezd a benefitů
  • zajišťování komunikace mezi zaměstnanci a vedením společnosti
  • organizování mimopracovních aktivit pro zaměstnance

POŽADAVKY:
Náš hlavní požadavek je dobrá orientace v HR problematice a velmi dobrá znalost německého jazyka.

Z dalších požadavků:

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost související legislativy (v rámci personalistky i účetnictví)
  • MS Office
  • vynikající organizační a komunikační schopnosti
  • zkušenost z výrobní společnosti výhodou

BENEFITY:
Z naší strany můžete očekávat:

  • příspěvek na stravování
  • kurz německého jazyka
  • příspěvek na důchodové pojištění
  • měsíční odměny
  • velmi přátelské prostředí
  • možnost profesního rozvoje

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

HR akce, které nesmíte minout: TOP 10 konferencí a událostí pro rok 2026

HR akce, které nesmíte minout: TOP 10 konferencí a událostí pro rok 2026

Svět lidských zdrojů se v roce 2026 točí kolem praktické implementace AI, wellbeingu 5.0 a strategického leadershipu. Pokud chcete držet krok s trendy, sdílet zkušenosti s lídry oboru a inspirovat se případovými studiemi z praxe, neměli byste chybět na těchto deseti událostech.

Nejčastější HR cizí pojmy: Jak se vyznat v jazyce pracovních inzerátů?

Nejčastější HR cizí pojmy: Jak se vyznat v jazyce pracovních inzerátů?

Stačí pár vět z pracovního inzerátu a člověk má chuť otevřít překladač. Co přesně znamená „ownership“, proč je všude „mindset“ a kolik KPI je ještě v pohodě? Firemní slovník je plný výrazů, které působí světově, ale často jen označují jednoduchou realitu.

HPP vs. IČO: Co se řemeslníkovi vyplatí víc

HPP vs. IČO: Co se řemeslníkovi vyplatí víc

Jako řemeslník máte dnes několik možností, jak pracovat – na hlavní pracovní poměr, na živnost (IČO) nebo na dohodu. Každá varianta nabízí jinou kombinaci svobody, příjmů i jistoty. Podívejte se, kdy se vyplatí zaměstnání, kdy podnikání a kdy jsou dohody ideální jen jako přivýdělek.

měsíční zkušenost
Každá 50. recenze práce vyhrává 200 Kč na nákup v Alza.cz

ZÍSKEJ 200 Kč

Každá 50. recenze práce vyhrává 200 Kč na nákup v Alza.cz

DÁM RECENZI NA PRÁCI