- 37 000 – 42 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Nabízíme: flexibilní a odborně zajímavá práce ve škole, odborné zázemí a metodické vedení, možnost dalšího vzdělávání, kreativní práce s dětmi, úvazek plný 40 hodin/20 hodin přímé pedag. činnosti – nebo dle dohody, mimořádné odměny, příjemné prostředí moderně vybavené školy.
Požadujeme: VŠ v oboru speciální pedagogiky, praxe na dané pozici výhodou, organizační schopnosti a ochota učit se, důslednost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita.
Náplň práce: práce se žáky s PO, metodické vedení asistentů pedagoga, komunikace se ŠPZ, vypracování zpráv pro ŠP, jednání s rodiči, pedagogicko-psychologické poradenství žákům, rodičům a zaměstnancům školy.
Zaměstnanecké výhody: stravování ve školní jídelně za zvýhodněnou cenu, příspěvky FKSP.
Kontakt: e-mailem e-mail přes nebo tel. Mgr. Křížková Louženská Zobrazit tel. číslo , Zobrazit tel. číslo .

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.