Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Manipulační dělník na VZV nebo jeřáb - HPP 25.000 - 32.000

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Dolní Benešov
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Jeřábník / Jeřábnice, Řidič / Řidička, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 25.000 – 32.000 Kč

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Pro společnost orientující se na výrobu technologických a průmyslových celků dodávaných do celého světa hledáme zaměstnance na nově vytvořené pracovní pozice:

Manipulační dělník na VZV nebo portálový jeřáb

Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr s možností doby neurčité

Nejedná se o pracovní agenturu, nýbrž práci do kmene. V případě zájmu pošlete životopis či informace do emailu: věk, ročník, dosažené vzdělání, praxe. Rádi Vás pozveme na pohovor a ukážeme pracoviště. Firma má stabilní projekty na vícero let dopředu, jedná se o státní zakázky a tendry. Jistota zaměstnání.

Náplň práce:

  • Manipulace a přenášení břemen při přípravě materiálů ve výrobě
  • Příprava materiálu a výrobků určených k opracování
  • Zabezpečení jejich návozu a odvozu
  • Orientování se ve svařovně, víte co je potřeba při svařování kovových dílů

Co od Vás očekáváme:

  • SOU technického směru
  • Zkušenosti s manipulací na VZV či s prací na portálovém jeřábu
  • Velkou výhodou pro vás bude mít průkaz na VZV, vazačský a jeřábnický průkaz, pokud je však nemáte, u nás si je můžete dodělat v rámci vašeho zaškolení
  • Práce ve 2 směnném provozu (7,5hod směna), víkendy volné

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda v rozpění 25.000 – 32.000 CZK
  • 25 dní dovolení
  • 2 dny volno (sick days)
  • podpora penzijního připojištění
  • stravenkový příspěvek ve výši 107 CZK / den
  • výhodné telefonní tarify aj.
  • možnost podpory v rámci dojíždění (bonus za dopravu, popřípadě relokace) – vše individuálně

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

AJ bonus CZK dělník den dění email EU firma hlavní hledám IT možnost mzda náplň práce OZP podpora pohovor pojištění pozice práce pracoviště pracovní pracovní poměr pracovní pozice praxe připojištění příspěvek sick day SOU společnost stabilní svařování školení tarif tarify telefon víkend volno vzdělání zaměstnání zkušenosti životopis agent díl dny doby informace kov lokace materiál náplň pečení penzijní podpory poměr portál PR projekt průmysl průmyslový případ příprava roční směna technické technolog zkušenost