Hledáme lidem práci Manpower

!!! Stavbyvedoucí !!!

Lokalita Jablonec nad Nisou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Stavebnictví a realitní služby

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s řízením pozemních staveb?

Hledáte pestrou práci a stabilního zaměstnavatele pro dlouhodobou spolupráci?

Vaše organizační a jednací schopnosti jsou na profesionální úrovni?

Jestli-že jsou Vaše odpovědi kladné, mohla by tato nabídka být přímo pro Vás.

Aktuálně hledám zkušeného odborníka na pozici STAVBYVEDOUCÍ pro dopravní a přidružené stavby.

Popis pozice:

- Koordinace a vedení staveb

- Koordinace a řízení aktivit týmu

- Zpracovávání podkladů pro rozpočty, fakturace apod.

- Příprava předávacích protokolů

- Vedení příslušné dokumentace a administrativy

- V zimním období koordinace a řízení oddělení Zimní údržby

Místo výkonu práce: JABLONEC NAD NISOU

Profil kandidáta:

- Praxi na stejné pozici podmínkou

- Oblast dopravní stavby velkou výhodou, případně i pozemní stavby

- Autorizace ČKAIT, případně i v procesu, největší výhodou

- Organizační, komunikační, jednací a prezentační schopnosti na výborné úrovni

Nabízíme:

- Pestrou pracovní náplň a dlouhodobou spolupráci

- Motivující finanční ohodnocení pro další rozvoj

- Rodinný charakter firmy

- Týden dovolené navíc

- Stravenky 100 Kč

- Příspěvky na penzijní pojištění

  • Plzeň
  • Stavbyvedoucí
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. května
  • Kladno
  • Agressová Damaris
Zveřejněno: 11. ledna
  • Praha
Zveřejněno: 6. března
  • Praha
Zveřejněno: 23. února
  • Praha
Zveřejněno: 25. května

PRECYS s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., LIBRAX, společnost s ručením omezeným, OBB stavební materiály, spol. s r.o., DISPONERO s.r.o., BESOURE s.r.o., S.V.KA stavby s.r.o., TERMIL s.r.o., ŠEBESTA VHS, v.o.s., UNITHERM, s.r.o., NaviraR s.r.o., ZAIZOL s.r.o., VEREC TRADE s.r.o., Icyizol s.r.o., Štryncl s.r.o., JANTAR SDO s.r.o., EMPL - LIBEREC spol. s r.o., Krajské ředitelství policie Libereckého kraje, Aron house, s.r.o., GURUSTAV s.r.o., BASTA Stavební servis s.r.o., Stanislav Záhon, Jiří Sika, SVED elektro s.r.o., KLIMA - KOMPLEX spol. s r.o., Manageer Europa s.r.o., POTRUBMONT s.r.o., Progres Liberec s.r.o., SYBAN, s.r.o., R E A L M O N T, spol. s r.o., M - PROJEKCE s.r.o., Pavel Dolejš, AGRO AQUA PRO s.r.o., Structura s.r.o., Houška OK s.r.o., V & M spol. s r.o., EUROPANEL s.r.o., Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace, REGIO Czech s.r.o., AE Energie s.r.o., MAX IZOL s.r.o., STAVASTOR GROUP s.r.o., HAVAX a.s., SIAL architekti a inženýři spol. s r.o. Liberec, Jan Josiek, RAHA, malíři a natěrači s.r.o., Consultora s.r.o., STORING spol. s r.o., VHS stavby a.s., DYNARISTAV s.r.o., TopBuilder s.r.o., Europe Automotive Holding a.s., Dalibor Kašpárek, Cestářské práce s.r.o., 1.JHS s.r.o., SIZ s.r.o., TFH dřevěné skeletové domy s.r.o., Martin Zmrzlý, Vladimír Říha, MIBAG sanace spol. s r.o., Ladislav Knébl, AQUA Program s.r.o., Arthur Design s.r.o., Jaroslav Špína, Caliskan Construction s.r.o., Josef Procházka, SaM silnice a mosty a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Obsluha strojů, Referent / Referentka, Prodavač / Prodavačka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Dělník / Dělnice, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Pokrývač / Pokrývačka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Stavbyvedoucí, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Tesař / Tesařka, Zedník / Zednice, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Izolatér / Izolatérka

Turnov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Smržovka, Pěnčín, okres Jablonec nad Nisou, Šimonovice, Hodkovice nad Mohelkou, Velké Hamry, Plavy, Proseč pod Ještědem, Stráž nad Nisou, Ohrazenice, okres Semily, Bozkov

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

auto Bor den dokumentace hledám hodnocení ISO IT Jablonec Jablonec nad Nisou kandidát místo nabídka nad Nisou náplň práce ohodnocení OZP pojištění pozice práce pracovní protokol rozvoj řízení SOU stabilní stravenky týden týden dovolené navíc vedení vedoucí výkon zaměstnavatel zkušenosti dokument dopravní dovolené finanční firmy komunikační koordinace místo výkonu práce náplň navíc oblast odbor oddělení odpovědi penzijní penzijní pojištění PR pracovní náplň proces profi předávací případ příprava příspěvky rozpočty schopnost schopnosti stav tým zkušenost