Volné místo ve firmě Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

O nás

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Pro stabilní mezinárodní a prosperující společnost obsazujeme pozici TECHNIK ÚDRŽBY.
Vhodné i pro absolventy technického oboru.

Náplň práce:

  • práce ve 2 směnném provozu
  • opravy a diagnostika výrobních strojů
  • preventivní údržba
  • stanovení nápravných opatření k poruchám

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání - technického směru
  • orientace v technických dokumentacích
  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni - výhodou
  • zručnost, spolehlivost, pečlivost
  • znalost práce na PC (MS Office)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzdu 30 000 - 42 000 Kč/HM dle zkušeností
  • finanční prémie
  • dovolenou nad rámec zákoníku
  • pružnou pracovní dobu
  • příjemné pracovní prostředí
  • vzdělávací kurzy

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

  • Střížovice, Jindřichův Hradec
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Rosice, Brno-venkov
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 42 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 21. června
  • Hranice, Přerov
  • 30 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 13. března
  • Český Těšín
  • Beata Orzycka
  • 22 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 17. června
  • Uherské Hradiště
  • Anna Fešarová
  • 30 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 24. června

FOPO II., s.r.o., FARLAST Services s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., KOKINETICS s.r.o., DUKRA D.B. s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., FONTEA a.s., ManpowerGroup s.r.o., GZ Media, a.s., KVARTO s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., SVM digital s.r.o., Kasalova pila, s.r.o., ANTIK & STIL CZ s.r.o., RAPOL s.r.o., ZEMI BUILDING MACHINES a.s., KP MARK s.r.o., ACM CZ s.r.o., L.M.electric s.r.o., HSC dynamic s.r.o., ALPENEST s.r.o., PILA FÜLLSACK s.r.o., Zemědělské družstvo Rodvínov, Farm Lovetin s.r.o., TEBO, a.s., SaZ s.r.o., DELTA Kardašova Řečice, a.s., LANDWORK s.r.o., Miroslav Turek, Czech Canada s.r.o., Petr Král, Kores Europe s.r.o., DRUŽINA, spol. s r.o., Svatojánský pramen s.r.o., SKYLIGHTEC s.r.o., CA Tech s.r.o., DETAIL PRODUKT s.r.o., Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s., DETAIL CZ s.r.o., Worktbau s.r.o., I P C plast spol. s r. o., DETAIL Partner s. r. o., DracoArt s.r.o., IF Bau HK s.r.o., PRANTL Masný průmysl s.r.o., Teamspol s.r.o., Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s., VPDM Group s.r.o., Wolf-Intex s.r.o., Burhinus s.r.o., Dřevařská obchodní, a.s., Lom Horní Dvorce, s.r.o., Zdeněk Misař, MS Dřevoservis s.r.o., SATES ČECHY s.r.o., ŠÉM, a.s., ELZY ConNet s.r.o., NERBA s.r.o., efko cz s.r.o., MABA Prefa spol. s r.o., CZ NORD s.r.o., PTR výrobní, s.r.o., Bohemia Regent spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Konzultant / konzultantka IT, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Lakýrník / Lakýrnice, Manažer / manažerka kvality, Obchodní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Frézař / Frézařka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Prodejce / prodejkyně vozů, Soustružník / Soustružnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička telekomunikací, Potravinářský technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Vedoucí skladu, Metrolog

Jindřichův Hradec, Ratiboř, okres Jindřichův Hradec, Střížovice, okres Jindřichův Hradec, Kamenice nad Lipou, Lomnice nad Lužnicí, Veselí nad Lužnicí, Soběslav, Dynín, Suchdol nad Lužnicí, Horní Skrýchov, Rodvínov, Jarošov nad Nežárkou, Nová Včelnice, Kardašova Řečice, Kunžak, Strmilov, Deštná, okres Jindřichův Hradec, Nová Bystřice, Včelnička, Žirovnice, Zahrádky, okres Jindřichův Hradec, Jilem, okres Jindřichův Hradec, Studená, okres Jindřichův Hradec, Počátky, Třeboň

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

absolvent Bor event kurz kurzy náplň práce Office pečlivost práce společnost technik znalost Zruč dokument jazyk náplň obor opravy PC PR stroj