Dělník-ce na HPP I od 30.000 Kč I 14. plat I Ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma SH Job Partners s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Dělník / Dělnice
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 27.500 – 40.000 Kč

Jsi manuálně zručný/á a hledáš práci ve výrobě? Pro našeho významného klienta v oblasti  automotivu,hledáme nové kolegy/ně na pozici manipulant-ka s nástupem ihned !

Neváhejte a zašlete nám životopis ještě dnes ! Míst je více, nebojte se přihlásit. 🖐

Těšíme se na Vás !

Náplň práce:

  • Obsluha přiděleného poloautomatického nebo automatického stroje
  • Vkládání jednotlivých komponentů (max 15 kg) do samo - svářecího stroje
  • Po dokončení sváření, vizuální kontrola sváru a uložení komponentu na paletu

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
  • Pravidelnou docházku
  • Ochotu pracovat v třísměnném provoze
  • Zdravotní způsobilost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zaměstnání na HPP
  • Mzdu od 140 Kč/hod – netto
  • Benefit – 13. a 14. plat
  • Možnost ubytování / Příspěvek na ubytování
  • Možnost přesčasů
  • Stravování v kantýně

V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: e-mail přes odpovědní formulář případně na tel. čísle zobrazit tel. číslo

Hledáte jinou pracovní pozici? Podívejte se na nabídku přímo na naší webové stránce  https://shjobs.cz

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

auto benefit dělník e-mail hledám inzerát IT job jobs Most možnost nabídka náplň práce nové plat práce pracovní přesčas příspěvek samostatnost stravování Týn ubytování zaměstnání zdravotní Zruč životopis automat kontakt kontrola náplň oblast oblasti obsluha PR případ stroj vizuál vizuální zdravotní způsobilost způsobilost