Volné místo ve firmě Delirest Services s.r.o.

Pomocný kuchař

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Trutnov
Zadavatel Delirest services s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Delirest services s.r.o.

Vášeň k jídlu nás spojuje již od roku 1991, dělá z nás mistry ve svém oboru a stále nás to baví. Díky skvělým lidem vykonáváme svou práci poctivě a s úsměvem. Naším cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

Nikdo na světě neuvaří přes den více porcí jídla. Nikdo nerozumí víc trendům v chutích zákazníků. Nikdo neinvestuje víc prostředků do technologií. Máme všechny ingredience, z nichž lze uvařit úspěšný recept…
Společnost Compass Group, lídr závodního stravování na českém trhu, komplexní dodavatel gastronomických služeb a největší caterer hledá novou posilu do týmu v Continental Trutnov.

Náplň práce: příprava baget a zeleninových salátů, výdej jídel, mytí nádobí a úklid kuchyně

POŽADUJEME:
pracovitost a spolehlivost
praxi v gastronomii – výhodou
vstřícný přístup k hostům

Nabízíme:

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • práci na HPP, Po-Pá
  • volné víkendy
  • výplatní den nejpozději 5. den v měsíci
  • možnost karierního růstu
  • zvýhodněné stravování
  • po roce příspěvek na penzijní připojištění
  • odměnu za docházku
  • sick days
  • kartu Benefit Plus
  • 2 dny volna navíc
  • Nástup možný ihned.

V případě zájmu pošlete svůj životopis prostřednictvím odkazu „Odpovědět“ nebo kontaktujte paní Masákovou na tel. čísle zobrazit tel. číslo .

  • Mnichovo Hradiště
  • Delirest Services s.r.o.
  • od 17 400 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. února
  • Trutnov
Zveřejněno: 21. února
  • Trutnov
  • Humpolec
  • Brno

Dominik Mervart, Wellness Hotels4U s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ROSKAR, s.r.o., MG ITALY CZECH DIVISION s.r.o., ERLEBACHOVA BOUDA, s.r.o., Lázně 1897, s.r.o., INTERHOTEL MONTANA s.r.o., NAVATEL a.s., HARMONY CLUB HOTELY, a.s., Zotavovna Vězeňské služby České republiky Přední Labská, CRI ameba.eu, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., GAST-PRO s.r.o., České automobilové opravny s.r.o., Jiří Šteinmacher, SIAM THAI MASSAGE s.r.o., Anton Martinec, Tréninkové centrum PK Sport, z.s., Kristýna Karagül Bejrová, Výtahy VROM s.r.o., MASTER GRILL s.r.o., AUTOSALON DĚDEK, s.r.o., Trung Phuc Ho, Michlovský - stavební s.r.o., Quang Du Tran, TRYMACH s.r.o., Martin Mičánek, Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik, MEGA PLUS s.r.o., Ludmila Chudobová, První česká zlatnická s.r.o., Yummy Restaurant s.r.o., Memis Feray Boslamaz, TMW, a.s., Xuan Vinh Nguyen, shop4all s.r.o., ALKA-CZ společnost s ručením omezeným (s.r.o.), Bouda Malá Úpa s.r.o., GRAND HOTEL HRADEC s.r.o., JURIKOL, a.s., Ing. Miroslav Kopecký, KAPERA Pec s.r.o., CK Sport - Kolínská s.r.o., Regata Čechy, a.s., KOTAŠKA s.r.o., BALENO Gama, a.s., VAJSCOM, s.r.o., EIDK Trade Agency spol. s r.o., Jana Ouředníková, LUMCO spol. s r.o., Michal Ulrich, AUTOOPRAVNA K+K s.r.o., SOYSAL.CZ s.r.o., Jindřich Stránský, HZ group s.r.o., Tien Hung Nguyen, Fischer TPD s.r.o., 100 CZK JRK s.r.o., Thu Hang Pham, PISHTANI s.r.o., Thi Mong Linh Tran, KARSIT, s.r.o., MAVET CZ s.r.o., A-HOTEL TOMMY & SPA s.r.o., Quang Giang Nguyen, Nava International s.r.o., Tung Nguyen The, Cafer Yalçin, Jan Krupička, ADN Autodružstvo, CDS s.r.o. Náchod, JOPECO spol. s r.o., Axit CZ s.r.o., Jiří Vejroch, Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, LK Hotel s.r.o., Vladimír Bárta, POD JASANY a.s., Sofinata s.r.o., Hank Martin, HOTEL JELÍNEK s.r.o., Duong Nguyen Hai

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Grafik / Grafička, Prodavač / Prodavačka, Čalouník / Čalounice, Kovář / Kovářka, Zlatník a klenotník / Zlatnice a klenotnice, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Masér / Masérka, Manikér a pedikér / Manikérka a pedikérka, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Obchodní manažer / manažerka, Instruktor / Instruktorka, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Elektromechanik / Elektromechanička, Pokojová služba, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Přípravář / Přípravářka v gastronomii, Šéfkuchař / Šéfkuchařka

Dvůr Králové nad Labem, Špindlerův Mlýn, Trutnov, Radvanice, okres Trutnov, Červený Kostelec, Vrchlabí, Velichovky, Úpice, Svoboda nad Úpou, Janské Lázně, Bílá Třemešná, Teplice nad Metují, Malá Úpa, Pec pod Sněžkou, Dolní Kalná, Česká Skalice, Hronov, Horní Kalná, Bukovice, okres Náchod, Jaroměř, Rychnovek, Náchod, Jasenná, okres Náchod, Nová Paka

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

astronom benefit den EU gastro IT Luže měsíc možnost náplň práce penzijní připojištění plat pojištění práce pracovní pracovní prostředí prostředí připojištění příspěvek růst sick day společnost společnosti stravování Trutnov víkend životopis české dny jídla kontakt kov náplň národní navíc penzijní pomoc PR příjemné příjemné pracovní prostředí případ příprava přístup technolog trend trh tým volna zákazník závod