Slévárenský dělník- Brno 90 Kč/hod

Lokalita Brno-město
Firma Work Service Czech s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Hledáme pracovníky na práce ve slévárně. Vhodné především pro fyzicky zdatné muže! Podmínkou je dobrý zdravotní stav a fyzická kondice. Dlouhodobá spolupráce. Nástup možný ihned!

Pracovní doba: 12 hodinové směny nebo 8 hodinové směny- dle pracovního zařazení
06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 06:00 (není vhodné jako brigáda , jedná se o dlouhodobou spolupráci)

Náplň práce:

  • zakládání a barvení jader na lince
  • broušení a tryskání odlitků
  • vizuální kontrola finálních výrobků

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • spolehlivost a chuť k práci
  • dlouhodobá spolupráce
  • praxe vítána, není podmínkou

Nabízíme:

  • 90,– Kč/hod. + příplatky dle zákoníku práce a příplatek 5% za ztížené pracovní podmínky
  • docházkový bonus 1000,– Kč/měsíc
  • práce na DPČ (při výdělku nad 2.499,– Kč za Vás hradíme sociální a zdravotní pojištění)
  • po 6 měsících přechod na HPP
  • vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem

  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 27. dubna
  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 22 170 – 27 260 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Avardy s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Kopřivnice
  • AGAET TRADE, s.r.o. v likvidaci
  • 18 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 8. května
  • Krnov
  • Spojené slévárny, spol. s r.o.
  • 13 000 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 8. června
  • EP Partners s.r.o.
  • od 17 800 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • TATRA METALURGIE a.s.
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 22. prosince
  • Strakonice
  • Abbas Jobs s.r.o.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 31. května
  • Karviná
  • LOGIN INTERNATIONALE s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 18. ledna
  • Liberec
  • AD EMPLOYMENT s.r.o.
  • Praha
  • SWBC - service, a.s.
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Praha
  • KR 17 Management s.r.o.

Lead - Project Advices s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Manuvia, a. s., organizační složka, JISTU recruitment s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Personal fabric - agentura práce, a.s., Česká pošta, s.p., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., RANOB s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix, CRI ameba.eu, s.r.o., Avardy s.r.o., Věra Pietrasová, FORUM STANY s.r.o., META-PYRO, s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., CREW-MONT s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., stoba Precizní Technika s.r.o., RAVEN CZ a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Projektant / Projektantka, Operátor / operátorka chemické výroby, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Metrolog

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Odbory - proč a jak je založit

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

bonus brigáda Brno dělník doba DPČ hledám HR IT měsíc náplň práce nové plat podmínky pojištění práce pracovní pracovní doba pracovní podmínky pracovník praxe prohlídka příplatek příplatky směny spolupráce vhodné zákoník zaměstnavatel zařazení zdravotní zdravotní pojištění zdravotní stav bar kontrola kov lékař lékařská náplň PR sociální stav vizuál vizuální