Hledáme lidem práci Manpower

Strojník chladícího zařízení

Lokalita Tábor
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

  • zajištění chodu chladicího zařízení
  • vedení odpovídající provozní dokumentace
  • provádění údržby a drobných oprav technologického zařízení na výrobu chladu
  • zajištění dozoru nad chladicím zařízením v mimopracovní době (pohotovost).

Profil kandidáta:

  • středoškolské vzdělání technického směru
  • ochota pracovat na směny
  • spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, pečlivost
  • ŘP sk.B

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr.
  • náborový příspěvek
  • měsíční a roční motivační odměny
  • Příspěvek na dopravu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • závodní stravování, stravenky, možnost nákupu produktů za výhodné ceny

Jaroslav Dvořák, Triangle Recruitment CZ s.r.o., Etimos Human s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EKOSPOL a.s., Trèves Perfoam s.r.o., Manuvia České Budějovice, Robert Hejhal, LMZ CORPORATION s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., KV2 Audio International spol. s r.o., FONTEA a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Podlahář / Podlahářka, Pokrývač / Pokrývačka, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Potravinářský technik / technička, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektronik / Elektronička, Montér / Montérka

Soběslav, Tábor, Planá nad Lužnicí, Opařany, Sudoměřice u Bechyně, Bechyně, Milevsko, Veselí nad Lužnicí, Kámen, okres Pelhřimov

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

AJ Bor den dění dokumentace hlavní kandidát možnost nábor náplň práce odměny odpovědnost pečlivost pozice práce pracovní pracovní poměr příspěvek řízení směny stravenky stravování vedení vzdělání dokument dovolené měsíční motivační náborový náplň poměr PR profi roční stroj technické technolog závod