Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kutil nebo absolvent=budoucí zámečník-až 38.000 Kč/m.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Labem
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 38.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Jste kutil, baví Vás práce se železem a rádi se vyučíte nové profesi? Hledáte dobrého zaměstnavatele a přátelské pracovní prostředí? Hledáme nové kolegy na pozici zámečníka a když se budete chtít učit, naši zkušení pracovníci Vám to umožní. Hledáme učenlivé lidi, kteří nemusí mít praxi v oboru, ale nejdůležitější je Váš zájem o nové vědomosti a zkušenosti. Náplň práce: - zámečnické práce - opravy, údržba, svařování, broušení a podobně Nabízíme: - plat 30.000 bez zkušeností až 38.000 s praxí zámečníka - velmi dobré pracovní prostředí - náborový příspěvek 20 000,-Kč - Vánoční odměny na dárky pro Vaše blízké - 13. plat - dovolená nad rámec zákona - dotované závodní stravování - firemní společenské akce - firemní kurzy - finanční odměny za loajalitu - možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu - přátelský kolektiv a práci Požadujeme: - chuť naučit se profesi zámečníka - šikovnost a zájem o další vzdělávání v oboru - výhodou praxe - práce s železem, svařování, CO2, tvářecí a obráběcí stroje a podobně

  • Ústí nad Labem
  • CADRE s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 25. dubna
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 22. dubna
  • Hradec Králové
  • 4home, a.s.
  • 13 500 Kč
Zveřejněno: 22. července

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

absolvent AJ akce Bor dárky dovolená hledám IT kurz kurzy Most možnost nábor náplň práce nové odměny plat práce pracovní pracovní prostředí pracovníci praxe prostředí příspěvek růst stravování svařování vzdělávání zámečník zaměstnavatel zkušenosti finanční firemní kolektiv kov náborový náplň obor opravy PR profesní přátelské přátelský rámec stroj údržba zájem závod zkušenost