Volné místo ve firmě A-JOBS GmbH

Kuchař/ka - Pomocná síla k nádobí - Číšník/ce - RAKOUSKO

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rakousko
Firma A-JOBS GmbH
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 32.000 – 45.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

A-JOBS GmbH

AUSTRIANJOBS byla založena v roce 2011 Thomasem Maurerem. Kromě centrály v Mauthausenu má společnost nyní dalších pět poboček v Rakousku, včetně náborové a obchodní kanceláře v České republice!

Hledáme zaměstnance s širokým spektrem kvalifikace – od jednoduchých asistentů až po vysoce kvalifikované kvalifikované pracovníky nebo techniky. Pokrýváme téměř každé odvětví.

A-JOBS GmbH

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta do rodinné restaurace hledáme tyto pozice: KUCHAŘ/KA – POCNÁ SÍLA K NÁDOBÍ – ČÍŠNÍK/CE do obce Mühlen 8822 in der Steiermarkt – Rakousko

Požadujeme:

  • praxi v daném oboru
  • znalost německého jazyka
  • spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme:

  • 1200 – 1600 euro čistého – podle kolektivní smlouvy
  • pracovní dobu od středy do neděle
  • fixní volné dny pondělí a úterý
  • možnost ubytování přímo v restauraci
  • rakouskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 13tý a 14tý plat

Náplň práce:

  • Kuchař/ka – nutná zkušenost v Rakousku/Německu
  • Pomocná síla k nádobí – jednou týdně by pomáhala i s úklidem pokojů
  • Číšník – hlavní náplní práce je úklid nádobí, obsluha při snídani, nošení pokrmů

Vhodné pro páry. Možnost ubytování pro dva!

V případě zájmu mne kdykoliv kontaktujte, nebo zasílejte životopisy s fotografií.
Harazímová Simona
zobrazit tel. číslo
e-mail přes odpovědní formulář

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Trainee program – první práce pro absolventy

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Bor e-mail EU formulář fotograf hlavní hledám IT možnost na dobu neurčitou náplň práce odpovědnost plat pozice práce pracovní Rakousko restaurace ubytování v Rakousku vhodné znalost životopis dané dny foto jazyk kolektiv kolektivní kontakt na dobu náplň německé obor obsluha odpovědní pomoc PR případ síla smlouvy zkušenost