Práce: ELEKTROMECHANIK, 21 600 - 24 600Kč

lokalita: České Budějovice zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost sídlící na Písecku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektroúdržbář strojů a zařízení.

Náplň práce:

  • opravy a údržba montážních linek
  • vyhledávání závad a samostatné odstraňování problémů
  • opravy a údržba obráběcích center
  • diagnostika závad na strojích pomocí počítače a jejich odstraňování
  • mechanické opravy zařízení a přípravků na dílenských strojích
  • údržba a opravy pneumatických a hydraulických zařízení

POŽADAVKY:

  • vzdělání v oboru elektro
  • znalost čtení technických výkresů a dokumentací
  • vyhl. č. 50/78 Sb, výhodou §6
  • znalost práce s PC (Word, Excel)
  • zkušenost s opravou strojů, jak po elektrotechnické, tak mechanické stránce
  • samostatná práce na elektrických zařízeních
  • zkušenost na pozici z výrobního závodu
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu

BENEFITY:

  • platové ohodnocení 21 600 – 24 600Kč/měsíc dle praxe a zkušeností
  • příplatky ke směnnému provozu
  • možnost trvalého vzdělávání a kariérního růstu
  • příspěvek na dojíždění
  • roční bonusy
  • příspěvky na mimofiremní aktivity
  • stravování v závodní jídelně a další…

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Labajová Adéla

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.