Hledáme lidem práci Manpower

Logistik z výrobní společnosti s AJ - SPĚCHÁ! okr. UH

Lokalita Uherské Hradiště
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

– plánování mezinárodních přeprav
– objednávky a organizace externích dopravců
– koordinace s výrobou
– odpovědnost za dodržování sjednaných přepravních podmínek
– optimalizace přepravních nákladů

Profil kandidáta:

– minimálně SŠ vzdělání
– základní znalost procesů ve výrobní společnosti
– praxi na obdobné pozici min 2 roky
– výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
– rychlé rozhodování a logický úsudek
– pracovní nasazení, odpovědnost za svěřený úsek
– anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:

– zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti
– příjemné a dynamické pracovní prostření
– motivující finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností
– nadstandartní systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, roční finanční bonus v závislosti na dosažených výsledcích, pravidelná roční valorizace mzdy, bonusy za odpracované roky, příspěvky na soukromé životní/penzijní připojištění, příspěvek na stravování, jazyková výuka na pracovišti aj.
– možnost osobního i profesního rozvoje
– práci na zajímavých projektech
– pracovní poměr na zástup za rodičovskou dovolenou. Možné další uplatnění ve společnosti

  • Staré Město, Uherské Hradiště
  • Skanska a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
včerejší
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kafetérie
Zveřejněno: 22. března
  • Kyjov, Hodonín
  • Project Controls, s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 27. března

LKQ CZ s.r.o., EVPÚ Defence a.s., PROMONT Uherské Hradiště s.r.o., Šmídl s.r.o., Skanska a.s., OVO TRANS s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HELICAR a.s., Yokohama TWS Czech Republic a.s., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., PSG a.s., Zdravé stravování s.r.o., Möbelix, Jobs Contact Personal, s.r.o., ZÁLESÍ a.s., ZLINER s.r.o., TIES, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Project Controls, s.r.o., Karel Kaňák, s.r.o., Sběrné suroviny UH, s.r.o., Vlastimil Oharek, Slovácké vodárny a kanalizace, a. s., ČSAD Uherské Hradiště a.s., V.P.M. - TRANS, s.r.o., Train Line, spol. s r.o., Metalšrot Tlumačov a.s., hucikexpress, s.r.o., Agrokomplex Kunovice, a.s., Petr Chrástek, MANET trans s.r.o., Tom Auto s.r.o., VDM Transport s.r.o., Výkopové práce-Škrabal s.r.o., Michael Kropáček, BOHEMIA transport cz s.r.o., BIOKOMP s.r.o., TOPRCAR s.r.o., ZAKUZA s.r.o., DELPHI plus s.r.o., Jan Šobáň, DYAS.EU, a.s., Z-TRANZ UB s.r.o., JKV autodoprava Vlci s.r.o., Vinohradnická společnost spol.s r.o., Best Assistance s.r.o., TRUCK LINE CZECH s.r.o., INNOFILM s.r.o., AD - Jirásek, s.r.o., AERO Sped s.r.o., BRITTERM a.s., POPELKA STAVBY s.r.o., TEKOO spol. s r.o., NIKOLA TRANS s.r.o., PSN & DS a.s., Vojtěch Bernátek, V-SPED s.r.o., MAXXAN plus s.r.o., Pipelife Czech s.r.o., Omega Private Consulting s.r.o., WESTPACK, s.r.o., Cargo Motion s.r.o., Michal Fadrný, VOKA-SV s.r.o., Miroslav Prachař, s.r.o., RUMÍŠEK s.r.o., Služby města Bzence, příspěvková organizace, AGROLIP, a.s., Purityvision s.r.o., Mikel Transport s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Strojvedoucí, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Účetní, Manažer / manažerka nákupu, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Brusič / Brusička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Operátor / operátorka výroby, Zámečník / Zámečnice, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu

Uherské Hradiště, Celá ČR, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Kunovice, okres Uherské Hradiště, Hluk, Napajedla, Veselí nad Moravou, Otrokovice, Strážnice, Zlín, Kyjov, okres Hodonín, Rohatec, Huštěnovice, Popovice, okres Uherské Hradiště, Tupesy, Ostrožská Nová Ves, Topolná, Buchlovice, Hradčovice, Drslavice, okres Uherské Hradiště, Uherský Ostroh, Vlčnov, Vážany, okres Uherské Hradiště, Moravský Písek, Uherský Brod, Bohuslavice u Zlína, Louka, okres Hodonín, Bzenec, Lipov, Střílky, Březůvky, Tlumačov, okres Zlín

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

AJ benefit bonus bonusy Bor dodržování hodnocení IT kandidát mezinárodní možnost mzdy náplň práce NDA nová odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění plán plánování plat pojištění pozice práce pracovní pracovní poměr prostředí připojištění příspěvek rozvoj SOU společnost společnosti stravování uplatnění vzdělání zaměstnanec zaměstnání znalost anglický anglický jazyk dar dovolené externí finanční jazyk komunikační koordinace kov logistik na pracovišti náklad náplň národní organizace osobní penzijní poměr PR proces procesů profesní profi projekt příjemné příspěvky roční rok schopnost schopnosti systém výrobní zaměstnanecký zkušenost životní