Volné místo ve firmě PROROZVOZ s.r.o.

Kurýr/ka od 2.100 Kč/den

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Příbram
Firma PROROZVOZ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Kurýr / Kurýrka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 31.875 – 41.400 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

PROROZVOZ s.r.o.

Naše služby zajišťujeme pomocí více než 300 kurýrů po celé České republice. Máme vlastní robustní logistický systém. Převádíme naše vize do praxe, máme spoustu nápadů a jsme průkopníci v invencích a inovacích. Hledáme nové kolegy do našeho týmu.

JSME kurýrní služba, která začala v nejnáročnější kategorii logistiky, v kurýrních službách pro restaurace a dnes nás najdete už v e-commerce či rozvozu potravin po celé České republice.

Co bude Tvoje náplň práce food delivery kurýra?

  • ️ Vyzvednutí objednávek v restauraci a jejich následné doručení koncovým zákazníkům
  • ️ S podporou našich zkušených dispečerů si rozvrhneš vyzvednutí a doručení objednávek.
  • ️Budeš pracovat s naší na míru vytvořenou mobilní aplikací pro Android, ve které uvidíš veškerá tvá data ohledně rozvozů přehledně a online.

Co od Tebe očekáváme:

  • ️Reprezentace naši společnosti při komunikaci s personálem při vyzvedávání objednávek pokrmů a hlavně se zákazníky při doručování.
  • Dodržovat firemní Kodex a povinnosti kurýra
  • Při práci mít firemní dress code a vybavení pro převoz objednávek.
  • Schopnost orientovat se v mapě a ovládat autonavigaci
  • Vlastnit mobilní telefon se systémem Android a internetovým připojením
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Odolnost vůči stresu
  • Čistý trestní rejstřík
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Co Ti můžeme nabídnout:

  • ️Motivační výdělek za každou doručenou objednávku až 85 Kč
  • Možnost užívání firemního auta pro soukromé účely
  • ️Kompletní školení v rozvozu objednávek a prací s naší aplikací
  • Odměny a spropitné od zákazníků jsou Tvoje

Příklad kalkulace výdělku:

  • Pokud za den doručíš 30 objednávek autem,na kole, koloběžkou nebo pěšky, garantujeme Ti, že Tvůj výdělek bude minimálně 2.260 Kč.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto

  • Rokycany
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 25. března
  • Rokycany
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plzeň
  • Michaela Kolaříková
  • 31 875 – 41 400 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
Zveřejněno: 23. června
  • Příbram
  • Kateřina 21 consult
    Benefity:
Zveřejněno: 26. července
  • České Budějovice
  • 37 800 – 57 000 Kč
Zveřejněno: 21. července
  • Zlín
  • 33 480 – 41 400 Kč
Zveřejněno: 28. července
  • Přerov
    Benefity:
Zveřejněno: 16. června
  • Letňany, Praha
  • Eva Bícová
  • 27 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 16. května

TOMIS CZ, s.r.o., Šmídl s.r.o., Euro SITEX s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Omega Hořovice spol. s r.o., C.S.CARGO a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., KOBAS PŘÍBRAM, s.r.o., DORYS CZ, s.r.o., DASS, spol. s r.o., EFEKTPOPTRANS s.r.o., INVESSALES, spol. s r. o., SPS Příbram, s.r.o., Šindler, důlní a stavební společnost s.r.o., AL REKLAMA s.r.o., Horizont JZ s.r.o., Agor Tech spol. s r.o., JPV Trans,s.r.o., LUNDÁK-VRINS, s.r.o., ARIM -DL s.r.o., Městys JINCE, Hafner-Transport s.r.o., ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o., Resort Zduchovice, a.s., ANBREMETALL a.s., Dongjiejiankang s.r.o., M.C.T. COMPANY spol. s r.o., Průmysl kamene a.s., Global Transporte Czechia s.r.o., MAURITIUS PRAG s.r.o., LUCHYNSKIE s.r.o., Nera Hořovice s.r.o., Michal Tůma, Turkul s.r.o., Cargo Solutions, s.r.o., Union Market s.r.o., Euro Production Service s.r.o., FOX CARGO, společnost s ručením omezeným, PECU Stáňa s.r.o., DSV Solutions s.r.o., KOUBA Trans, s.r.o., Europa Logistics s.r.o., GENERAL FACTORY s.r.o., ByClick s.r.o., PILA POKORNÝ, s.r.o., WORKCONCEPT s.r.o., Jakub Cálík, ŠIKOTRANS.CZ s.r.o., Z-Group a.s., Zemědělská společnost Nalžovice, a.s., Ladislav Král, ČSAD Benešov s.r.o., TAN THAI NGUYEN s.r.o., Zemědělské družstvo Kovářov, KUNICK Group Czech republic, s.r.o., FESTCRAFT STAV s.r.o., SPORTOVNÍ AREÁLY SEDLČANY, transport servis Václav Sedlák s.r.o., FUTURA AM s.r.o., Jaroslav Brichta, Miroslav Kozler - DOFI-MK

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Referent / Referentka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Lakýrník / Lakýrnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářeč / Svářečka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrikář / Elektrikářka, Úředník / Úřednice, Steward / Letuška, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Příbram, Celá ČR, Dobříš, Hořovice, Cerhovice, Mýto, Sedlčany, Rokycany, Dubno, Sádek, okres Příbram, Milín, Pičín, Drásov, okres Příbram, Jince, Rožmitál pod Třemšínem, Zduchovice, Rybníky, okres Příbram, Stará Huť, Komárov, okres Beroun, Zalužany, Osek, okres Beroun, Žebrák, Malá Hraštice, Zdice, Zbiroh, Kostelec nad Vltavou, Hrádek, okres Rokycany, Nalžovice, Plískov, Mníšek pod Brdy, Kovářov, Králův Dvůr, Spálené Poříčí

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

AJ auta auto data den dispečer dress code IT mobil možnost náplň práce odměny ohledně online povinnost povinnosti práce praxe restaurace rozvoz služba SOU společnost společnosti stres telefon logistik náplň PR prezentace reprezentace schopnost