Hledáme lidem práci Manpower

Seřizovač - obsluha laserové linky

Lokalita Ústí nad Labem
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte zkušenosti s nastavováním a seřizováním linky?Ozvěte se nám.

Popis pozice:

-Obsluha laserové svařovací linky a to od vstupu materiálu až po výstup a balení.

- Samostatná činnost a to jak v nastavení linky, obsluhy během výroby, tak i v monitorování případných poruch a abnormalit. - Odpovědnost za plnění stanovených cílů linky v požadované kvalitě. - Provádění základních servisních oprav a odstraňování abnormalit. - Spolupráce na neustálém zlepšování výrobního procesu a výrobního zařízení. - Reporting koordinátorovi  - Do budoucna možnost vést team pracovníků

Profil kandidáta:

- zkušenosti s nastavováním a seřizováním linek

- manuální zručnos, fyzická zdatnost

- logické uvažování

- počítačová gramotnost ( příprava materiálu k výrobě )

Nabízíme:

- základní mzda 24 000,-

- prémie 30%

- stravenky

- unišeky

- náborový příspěvek

- příspěvek za doporučení zaměstnance

- spousta dalších benefitů

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Ústí nad Labem
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
  • Prušánky
  • Elektromarkt, spol. s r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • Hostivař, Praha
  • Beulentechnik spol. s r.o.
  • 25 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Luhačovice
  • Jiří Pecha
  • 24 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
  • Hradec Králové
  • PM Kubíček s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Útušice
  • MONTEFERRO HRÁDEK a. s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Nepomuk, Plzeň-jih
  • Hotel U Zeleného stromu s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Sloup
  • ZEMSPOL a.s. Sloup
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Boskovice
  • Zahradnictví LEBIŠ, s.r.o.
  • 19 700 – 22 000 Kč
  • Strážnice
  • AUTOKEMPINK Strážnice s.r.o.
  • 19 700 – 26 000 Kč

Skanska a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., SEVEROTISK s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, NEIRO, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., COMPARTNER s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., NAPA TRUCKS spol. s r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Mechanik / Mechanička, Systémový inženýr / inženýrka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Údržbář / Údržbářka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Revizní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Ústí nad Labem, Všebořice, Ústí nad Labem

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

benefit Bor činnost data dění EU HR inzerát inzeráty IT kandidát místa Most možnost mzda nábor odpovědnost plnění postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovník příspěvek reporting řízení SOU společnost společnosti spolupráce stravenky strukturovaný životopis uchazeč vyšší zkušenosti Zruč životopis cíl linky materiál náborový norma obsluha odpovědní počítač PR prémie proces profi případ příprava přístup report servis stav volná pracovní místa výrobní výroby zkušenost