Hledáme lidem práci Manpower

IT SPECIALISTA - Ostrava

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro společnost, která je prestižní firmou v oblasti vývoje a výroby komponentů pro automobilový průmysl, hledáme novou posilu do IT týmu.

Buďte součástí 7členného IT týmu, který má na starosti uživatelskou podporu, infrastrukturu a na interní systém.

Popis pozice:

  • Zajišťuje správné fungování informačních zdrojů a infrastruktury a zodpovídá za řešení případných informatických problémů
  • Navrhuje realizaci nových procesů a spolupracuje s exerními dodavateli
  • Odpovídá za správné fungování informačních zdrojů a infrastruktury a za jejich rozvoj
  • Odpovídá za řešení informatických problémů a koordinuje činnosti směřující k vyřešení těchto problémů
  • Spolupracuje s externími poradci z oblasti IT a dohlíží na správnost provedení prací vykonávaných externími společnostmi
  • Dohlíží na instalace softwaru
  • Koordinuje práce v oblasti telekomunikací
  • Koordinuje práce IT služeb
  • Zajišťuje správné fungování sítě
  • Navrhuje způsoby jak rozvíjet systém
  • Vyjednává s dodavateli hardwaru, softwaru a IT služeb
  • Vymezuje uživatelská oprávnění pro přístup k datovým sítím a internetu

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru informatika či obdobném
  • Předchozí praxe na podobné pozici min. 2 roky
  • Znalost počítačových sítí
  • Schopnost spravovat servery Windows
  • Obecná znalost informatiky
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Možnost podílet se na výrobě špičkového produktu pro automobily zvučných značek
  • Denní využití znalosti cizích jazyků
  • Podpora vzdělávání, rozvoj znalostí a dovedností
  • Prémiedovolená navíc, pružná pracovní doba, homeoffice pouze po domluvě, spíše nárazově, notebook, firemní telefon, příspěvek na stravné, dopravu a penzijné připojištění, výhodná nabídka mobilního operátora a další firemní benefity

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Ostrava
  • Lanči tisk s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 20. března
  • Břevnov, Praha
  • TRACO SYSTEMS a.s.
Zveřejněno: 28. srpna
  • Čáslav
  • PROFIZOO s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 26. září
  • Písek
  • AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Brno
  • NOBLAS s.r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 20. ledna
  • Kyje, Praha
  • Future Recruitment s.r.o.
Zveřejněno: 9. března
  • Pelhřimov
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 9. prosince
  • Zlín
  • Intelio Solutions, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 27. prosince
  • Bruntál
  • Macco Organiques, s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Frýdlant
  • DISPONERO s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Parkoviště
Zveřejněno: 6. června
  • Bílovec
  • KAXL s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 17. června
  • Bílovec
Zveřejněno: 12. srpna
  • Napajedla
  • PRECIZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Chrudim
  • PERFO LINEA a.s.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 18. července
  • Dolní Bečva
  • NERO TRADE a.s.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 26. října
  • Praha
  • WIZZ Air Hungary Ltd., odštěpný závod
  • od 25 000 Kč
  • Černý Most, Praha
  • NANU-NANA obchodní společnost, s.r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč
  • Hodonín
  • ALMARK BAU s.r.o.
  • Nová Včelnice
  • TEBO, a.s.
  • 24 000 – 26 000 Kč

TATRA TRUCKS a.s., Idemia Czech s.r.o., HOT-CHIP s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace, Traťová strojní společnost, a.s., XEVOS Solutions s.r.o., Lanči tisk s.r.o., SECTRON s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Programátor / Programátorka, Správce / správkyně IT, Tester, Vývojář / Vývojářka, Webdesigner, Grafik / Grafička, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Marketingový manažer / manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Obsluha strojů, Marketingový analytik / analytička, Online marketing, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

AJ angličtina auto automobil automobily benefit benefity Bor činnost den doba dovolená hledám interní IT kandidát Luže mobil možnost nabídka náplň práce Office operátor Ostrava pec podpora pojištění pozice práce pracovní pracovní doba praxe pružná pracovní doba připojištění příspěvek rozvoj SOU specialist specialista společnost stravné telefon vedení vzdělání vzdělávání znalost znalosti automobilový průmysl činnosti člen díl dovednost externí firemní informační informatika instalace jazyk kov list mobilní náplň navíc oblast oblasti obor oprávnění počítač poradci PR prémie problém proces procesů profi průmysl pružná případ přístup rok řešení schopnost součást systém tým uživatel výroby zdroj