Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Specialista Logistiky S Aj | Prachatice

Lokalita Prachatice
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Státní správa a samospráva, Vedoucí pracovník / pracovnice
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 45.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Spolu se sněhem tu máme pracovní nabídku pro SPECIALISTU LOGISTIKY v Prachaticích! Hledáme zkušeného kolegu/kolegyni, který/á se domluví anglicky a má již na obdobné pozici zkušenosti.

A jakou náplň práce můžete očekávat?

  • řízení menšího týmu
  • zodpovědnost za provoz logistiky
  • organizaci zaskladňováí materiálu
  • sledování stavu zásob
  • plánování a objednávání dopravy
  • zajišťování celního řízení při exportu (tarify, původ zboží)
  • zodpovědnost za inventury

POŽADAVKY:

  • min. SŠ vzdělání
  • komunikativní AJ
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • zkušenost s vedením menšího týmu VÝHODOU
  • znalost balíčku MS Office

BENEFITY:

  • měsíční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření
  • kurz anglického jazyka přímo ve firmě
  • firemní akce

  • Ústí nad Labem
  • Petra Kubicová
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
  • Klášterec nad Ohří
  • Mgr. Kristýna Prášková
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 6. ledna
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 9. listopadu
  • České Budějovice
  • Vochomůrka Jan
  • 40 000 Kč
Zveřejněno: 10. ledna
  • 45 000 Kč
Zveřejněno: 31. ledna

Šmídl s.r.o., HŠBETON s.r.o., Rovyna, s.r.o., AGROZET České Budějovice, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Work & World s.r.o., MORFI s.r.o., KŮTA SERVIS s.r.o., Stavební firma HUKO s.r.o., ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o., A. P. Transport s.r.o., GOLD MART s.r.o., JAN NEUŽIL s.r.o., ARIAN Döner produktion s.r.o., VKB stavby s.r.o., Masná výroba a uzenářství Bohunice s.r.o., DOBRÉ PNEU s.r.o., ANGIKOL s.r.o., Šindelář Group s.r.o., AZ Delta a.s., JOSTRA cz spol. s r.o., KOROSTENSKI ASSISTANCE s.r.o., IT Profi s.r.o., Jihosepar a.s., DŘEVOTVAR - ŘEMESLA a STAVBY, s.r.o., ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN, Papusprint spol. s r.o., RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o., Výrobně obchodní družstvo Lidmovice, Zemědělské obchodní družstvo Němětice, MRAZÍRNY SCHMIDT s.r.o., Jiří Král, VAFO Production s.r.o., AUTO CAIS s.r.o., BioAktiv CZ s.r.o., FIRST POWER COMPANY EU s.r.o. v likvidaci, VAKAST Cargo, s.r.o., SITTER s.r.o., HERLIN spol. s r.o., STRAKONSPED s.r.o., STRAKON CZ s.r.o., DZORD s.r.o., HRDLIČKA OILS s.r.o., Autoškola PELLA s.r.o., Zemědělské družstvo Kestřany, EGIDA BRUSY s.r.o., Jihočeská stavební spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Office manager, Vedoucí týmu / Team leader, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Fakturant / Fakturantka, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Vedoucí servisu

Celá ČR, Volary, Brloh, okres Český Krumlov, Strakonice, Prachatice, Těšovice, okres Prachatice, Chroboly, Hracholusky, okres Prachatice, Lipovice, Lhenice, Buk, okres Prachatice, Bohunice, Netolice, Čkyně, Vimperk, Malovice, Vodňany, Skočice, Nihošovice, Němětice, Sedlec, okres České Budějovice, Číčenice, Zdíkov, Strážný, Pištín, Horní Planá, Štěkeň, Kestřany, Přešťovice, Vrábče

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

AJ akce anglicky benefit benefity den hledám IT kurz náplň práce nová odpovědnost Office pec penzijní připojištění plán plánování pojištění práce pracovní Prachatice připojištění příspěvek řízení sklad sledování specialist specialista spoření stravování tarif tarify Vánoce vedení vzdělání zkušenosti znalost anglické celní dovolené firemní jazyk kov list logistik materiál měsíční náplň opravy penzijní PR prémie stav tým zkušenost