Hledáme skladníky a řidiče VZV do Rychvaldu!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Rychvald
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 24.000 – 34.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme řidiče VZV a skladníky/manipulanty do Rychvaldu!

Místo výkonu práce: Rychvald (okres Karviná)

Náplň práce:

  • Vaše práce bude převážení hotových výrobků z výroby do skladu pomocí paleťáku, ručních vozíků, případně pomocí vysokozdvižného vozíku

Nabízíme Vám:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • volné víkendy
  • základní mzda od 128Kč/hod + příplatky za noční směny, přesčasy, víkendy a svátky!
  • možnost závodního stravování
  • příspěvek na stravování 24Kč/den
  • 25 dnů dovolené

Požadujeme od Vás:

  • zkušenosti na pozici skladníka/manipulanta nebo zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku a platný průkaz
  • dobrý zdravotní stav

Máte o pozici zájem? Volejte na tel. zobrazit tel. číslo, abychom si o pozici řekli více!