Volné místo ve firmě PROROZVOZ s.r.o.

Kurýr s vlastním autem_Plný i zkrácený úvazek!

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč), dohoda o provedení práce (dpp)
Práce vhodná také pro absolventy, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené
Lokalita České Budějovice
Firma PROROZVOZ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Kurýr / Kurýrka
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 27.000 – 35.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

PROROZVOZ s.r.o.

Naše služby zajišťujeme pomocí více než 300 kurýrů po celé České republice. Máme vlastní robustní logistický systém. Převádíme naše vize do praxe, máme spoustu nápadů a jsme průkopníci v invencích a inovacích. Hledáme nové kolegy do našeho týmu.

✅ Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 38 městech v ČR a na Slovensku.V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našimi spokojenými klienty jsou jak menší podniky nebo e-shopy, tak nadnárodní řetězce.

Naším cílem je posouvat se také v oblasti technologií, kdy naše vývojové oddělení neustále inovuje naši aplikaci a systémy. Důraz klademe taktéž na ekologii a udržitelnost dopravy.

Náplň práce:

V současné době přijmeme kurýry na rozvoz jídla našich partnerů ( KFC, Burger King ) pro pobočku České Budějovice na vlastní auto, případně na skútr, elektrokolo nebo elektrokoloběžku.

Ti nejlepší mohou v krátké době kariérně růst na šéfkurýra nebo regionálního manažera.

✔ Ozvi se nám a rádi Ti představíme možnosti spolupráce – probereme Tvé časové možnosti, představu o preferovaném dopravním prostředku a typu úvazku.

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Fixní měsíční výdělek minimálně 27 000 Kč – 35 000 Kč, v závislosti na typu spolupráce, na kterém se předem domluvíme
  • Spropitné – je možné od zákazníků jako důkaz spokojenosti měsíčně získat až 3000 Kč
  • Super kolektiv
  • Spolupráci na IČO
  • Vždy včas peníze na účtu
  • Stabilní spolupráce
  • Slevy na produkty našich partnerů

Co od Tebe očekáváme:

  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Čistý trestní rejstřík
  • Mít vlastní mobilní telefon s NFC čipem a internetovým připojením

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

auto Budějovice cíle České Budějovice ČR ekolog elektro EU IT manažer Městec mobil možnost náplň práce okolo partner peníze podnik práce rozvoz růst SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní telefon úvazek výdělek zkrácený úvazek cíl dopravní jídla kolektiv měsíční mobilní možnosti náplň národní oblast oblasti oddělení opravy pitné podniky PR případ region rok spokojen stav systém systémy technolog trh udržitelnost zákazník