Nabídka práce "Zajíčkov" aktuálně 22 volných míst.

  • Chotěboř (48 km)
  • SelectDance z.s.
  • 6 000 – 8 000 Kč / úkol
  • Brigáda
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 10. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Drive plus, s.r.o., Česká pošta, s.p., BiosImport s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., ARAMARK, s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., GADO, s.r.o., První novinová společnost a.s., Andulka services s.r.o., ABI Special s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., KFC, Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., Ing. Pavel Hofman, SelectDance z.s.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Jihlava, Humpolec, Herálec, okres Havlíčkův Brod, Jindřichův Hradec, Loket, okres Benešov, Dačice, Zruč nad Sázavou, Tábor, Mezno, Chotěboř, Třebíč

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

bageterie den DPP flexibilní hledám IT jídlo Kladno Most možnost mzdy nové pozice práce restaurace SOU svátek víkend brigádník díl francouzský kov PR součást tým výše zákazník zvýšení AJ brigáda DPČ hlavní hledat HR Humpolec inzerát kolegové krásné místa nabídka odpovědnost plat postup poštovní pošty pracovní pracovní místa řízení směny spolupráce uchazeč vyšší získání kolektiv poměr přátelský přátelští případ přístup řidič svátky volná pracovní místa auto automobil firma hodnocení mobil mzda náplň práce odměny ohodnocení rozvoz samostatnost spokojenost společnost společnosti stabilní technik zkušenosti finanční komunikační náplň předání servis schopnost schopnosti spokojen stroj techniky zkušenost auta doba pečlivost pracovní doba růst informace kontakt prodej prodejní ruční zájem asistent astronom gastro gastronomie Jihlava měsíc pracovní nabídka praxe týden výhody výplata čistá firemní národní stav v práci Bor vyučení v oboru obor odměna pomoc vyučení agentura ČR data kvalita marketing odpověď online otázky pec plnění prostředí přivýdělek rozhovor STK výdělek vzdělání agent databáze dobro projekt předpoklad příležitost reklamy rok slané služby úkol výzkum výzkumy bezpečnost bonus bonusy činnost dokumentace komunikace Luže nová obchodní plán plánování vedení výkon dokument obchod problém příjemné řešení řešení problémů výkonnost boty cestovní náhrady dopis důchod e-mail hodiny Hrady kurz město nábor náhrady Polná telefon zaměstnání cestovní náborové oddělení odpovědné okres chování nabídky list rodičovské student interní kancelář podnik stráž uplatnění certifikát externí oblast oblasti ochrana průmysl průmyslový výdělky Hradec Jindřichův Hradec důchodce peníze vhodná dovolené obsluha obsluha zákazníků pitné příprava školní benefit EU Loket na dobu neurčitou nárok nárok na dovolenou partner příplatky přivydělat uklízečky úřad v týdnu kariérní možnost kariérního růstu na dobu navíc seznam smlouvy vydělat akce pizza platy příklad rozvoj sport výplaty brigády jazyk karta možnosti osobnost program Dačice úvazek PC nad Sázavou znalost Zruč Zruč nad Sázavou uživatel vztah event NDA služební Tábor uživatelská znalost české dar platové ohodnocení standard trh příspěvek hodnota zaměstnanci kapesné kariérní růst management stravování zdarma atmosféra category kurzy vedoucí dohody škola Třebíč
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Zajíčkově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena