Nabídka brigád "Vrbice, okres Karlovy Vary" aktuálně 28 volných míst.

 • Rakovník (36 km)
 • Enter-Prise Sorting, s.r.o.
 • 130 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 18. dubna
 • Plzeň (46 km)
 • A-Z EKOLOGIE s.r.o.
 • 5 000 – 10 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 19. dubna
 • Plzeň (46 km)
 • Rehabilitace Plzeň s.r.o.
 • 250 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Parkoviště
Zveřejněno: 18. dubna
 • Plzeň (46 km)
 • Bubnovi s.r.o.
 • 180 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 14. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Jazyková škola La-Do s.r.o., Ing. Tomáš Hronek, Andulka services s.r.o., Globus ČR, v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Tymbe, a.s., TOP Control s.r.o., A-Z EKOLOGIE s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Rehabilitace Plzeň s.r.o., KASTL & HYNEŠ s.r.o., První novinová společnost a.s., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Krijcos CS, a.s., ABI Special s.r.o., WELL PACK s.r.o., Bubnovi s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Plzeň, Celá ČR, Karlovy Vary, Rakovník, Sokolov, Mariánské Lázně, Most

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

AJ Bor den kraj možnost náplň práce pec práce praxe vhodná vzdělání zkušenosti znalost znalosti brigády dovednost jazyk kov náplň obor pedagog PR student škola zkušenost analytik budoucnost data email hledám inzerát IT kandidát kurz Microsoft místa návod online plat přihlášení SOU specialist technologie uplatnění vyšší zaměstnanec zdarma české dar funkce list měsíční model odpovědi portál práce s daty profi program projekt příležitost rok technolog termín zájem flexibilní hodnocení chování Karlovy Vary nabídky ohodnocení Ostrov spolupráce telefon Vary finanční informace případ brigáda cukrář doba DPČ DPP měsíc plán povinnost pracovní pracovní doba přivýdělek směny společnost společnosti stabilní výdělek brigádník dohody kontakt nabízíme práci odměna sezónní mzda mzdy příplatky sklad týden víkend kolektiv lokalita náklad přátelský tým bezpečnost činnost event firma Luže Most odpovědnost pracovní prostředí prostředí samostatnost stráž školení vhodné dobro firmy kvalitní motivační mzdové prodej příjemné příjemné pracovní prostředí trh dění důchod důchodce EU kvality smlouva třídění Zruč kontrola opravy součást nabídka nabídka práce odpověď otázky prázdniny přivydělat řízení zdravotní linky schopnost výběr vydělat výrobní výše okolo Sokolov boty dovolená druh HR lázně Mariánské Lázně NDA nová nové plánování pokladní spokojenost stará vedoucí brand doma PC placená problém spokojen standard stav svátky auto automobil benefit bonus cestovní náhrady diety Hrady ISO místo mobil nábor náhrady pečlivost podpora pozice pracovník příspěvek růst ubytování výkon cestovní činnosti doprava důchodci firemní kariérní kontroly logistik logistika možnost kariérního růstu náborový oblast oblasti oprava placené pracovní náplň prémie průmysl systém výkonnost výroby asistent asistentka ekolog jednatel paušál poradenství účetní vedení obsluha počítač příprava technické agentura ČR kvalita marketing odměny plnění rozhovor STK agent databáze díl předpoklad reklamy slané služby úkol výzkum výzkumy zákazník kancelář Plzeň absolvent fyzio fyzioterapeut měření odbor odborné školy stravování dopis e-mail hodiny město zaměstnání náborové oddělení odpovědné okres řidič kariérní růst komunikace průzkum v týdnu člen komunikační města Ostatní platové ohodnocení pomoc příjemný přístup ruční servis schopnosti aktuální CV dohoda dohoda o provedení práce GDPR obuv Office směrnice uchazeč zařazení zaslání životopis brigádnice nařízení obchod osobní poměr průvodní předpis údaj zákaznický servis restaurace servírka vydávání vysoké bar jídla mzdový potravinář profesní interní obchodní podnik certifikát externí ochrana průmyslový řešení výdělky výplata bonusy hosteska pracovní dny dny dresscode inzeráty operátor postup pracovní místa stravenky volná pracovní místa partner platy příplatek svátek výplaty zaměstnavatel navíc stroj údržba
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Vrbici a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena