Nabídka práce "Tichonice" aktuálně 53 volných míst.

 • Michle, Praha
 • eKuryr s.r.o.
 • 175 – 270 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 28. listopadu
Nutně vás hledají
 • Nupaky
 • LPS GUARD s.r.o.
 • 145 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Uhříněves, Praha
 • Supersoused.cz s.r.o.
 • 250 – 300 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 28. listopadu
 • Pelhřimov
 • Aaron guard s.r.o.
 • 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Černý Most, Praha
 • ABAS IPS Management s.r.o.
 • 185 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 24. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
21 Consult Group s.r.o., eKuryr s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., WELL PACK s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., KFC, Agentura STUDENT s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ARAMARK, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Supersoused.cz s.r.o., Jana Hofmanová, ABI Special s.r.o., Aaron guard s.r.o., Tymbe, a.s., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., DoDo Czech s.r.o., Retail Fashion s.r.o., Blueroad RE s.r.o., OXALIS Retail s.r.o., Ing. Pavel Hofman, ABAS IPS Management s.r.o., Dogology s.r.o., Coolcentrum s.r.o., INDUS PRAHA, spol. s r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 4 - Háje, Praha 4 - Michle, Praha 10 - Štěrboholy, Praha 10 - Uhříněves, Praha 10 - Hostivař, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 4 - Chodov, Praha 9 - Černý Most, Praha 4 - Krč, Praha 4 - Modřany, Kutná Hora, Kolín, Říčany, okres Praha-východ, Český Brod, Nupaky, Sadská, Sedlec-Prčice, Jesenice, okres Praha-západ, Poděbrady, Pelhřimov, Dolní Břežany, Zeleneč, Tábor

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

AJ bonus co den Dino dle do DPP flexibilní hledám IT Ivo je k ku na nad Nick nová o ob od ode odpovědnost plán plánování po pobočky práce Praha pro při s se směny smlouva SOU systém to u v ve vedoucí vo vysoký z auto CV ke možnost Oto pod pracovní přes přivydělat rozvoz Sam společnost spolupráce vedení vz za ze živnostník Ali dění DPČ inzerát Max Maxim měsíc nabídka nabídka práce odpověď operátor otázky Rudná řízení sklad třídění brigáda HR Ina kol mzda náplň práce Oleg Ota pečlivost plat platy prostředí před přesčas Říčany stabilní teplota u Prahy vhodná vod výplaty hodina nové pravidla přivýdělek Ria týden v týdnu vhodné výdělek výplata zdarma Eric Iva nad Sázavou Nika vstříc znalost Zruč Zruč nad Sázavou Vlašim akce Alex Alexandr astronom během bonusy data gastro gastronomie hodnocení jídlo Lev Loket mimo nový ohodnocení partner pizza podle příklad příplatky rozvoj růst sport včetně vně výhody výkon vzdělání zaměstnání zkušenosti Ben Beneš Benešov Bor praxe společnosti školení dík díky Eva komunikace krom kvality Lech mezi OZP pohovor pracovní prostředí víkend Vít životopis asistent bez doba hora Kutná Hora pracovní doba pracovní nabídka restaurace Tom Velké A4 Amy interní Most pracovník příspěvek samostatnost Kolín Android automobil kariérní růst Lea Městec mobil peníze spokojenost stará Tea telefon Mark NDA Tim agentura dokumenty kandidát kromě obchodní pracovní den vyučení v oboru získání Brod Český Brod administrativní bezpečnost činnost dokumentace evidence manažer Nikol personální oddělení pracoviště stráž zaměstnanců zaměstnáváme Čestlice důchod důchodce Sadská výroba dispečer druh elektrikář instalatér technik Cvikov kurz ubytování výcvik Jesenice Ema email pozice pracovní pozice e-mail inspektor náklady Poděbrady povinnost pracovní činnost pracovní činnosti blízko kancelář podnik uplatnění bankovní Ida Pelhřimov vhodný hlídání odměny plnění pokladní stran dolní docházka elektro mezinárodní Tony Aleš dopis horní Horní Počernice nábor online Počernice průvodní dopis Černý Černý Most Dan přede přesčasy dárky kolega pomocí Vánoce Gita home office hrubého HW konzultant měření nabídky Office podpora projektový manažer A5 auta EU hlavní oblečení procesy skrz skrze úřad vedle benefit benefity ČR mzdy psycholog zaměstnanec zaměstnavatel Chodov místo znalosti česká Ela péče domácí kolem Elen firma Irma Věra administrativní práce fotograf nepřetržitý pracovní poměr profesní životopis režim narození zlatý domov práce z domova vysoké oděv na dobu neurčitou
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Tichonicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena