Nabídka brigád "Sulkovec" aktuálně 17 volných míst.

  • Skuteč (34 km)
  • Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s…
  • 120 – 150 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Ostrovačice (45 km)
  • 1. úklidová s.r.o.
  • 120 – 150 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Ing. Tomáš Hronek, Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., První novinová společnost a.s., GADO, s.r.o., Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s.r.o., Bufáczech, s.r.o., Bedřich Pacelt, 1. úklidová s.r.o., ZLKL, s. r. o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Polička, Nové Město na Moravě, Herálec, okres Žďár nad Sázavou, Tišnov, Skuteč, Blansko, Kuřim, Lanškroun, Zbraslav, Jedovnice, Ostrovačice, Křtiny, Loštice, Slatiňany, Vysoká, okres Havlíčkův Brod

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Jak napsat životopis - online vzor

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

AJ analytik budoucnost data email hledám inzerát IT kandidát kurz Microsoft místa možnost návod online pec plat práce přihlášení SOU specialist technologie uplatnění vyšší zaměstnanec zdarma zkušenosti znalost české dar dovednost funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál PR práce s daty profi program projekt příležitost rok technolog termín zájem zkušenost brigáda HR náplň práce odpovědnost Polička brigádník komunikační náplň obsluha obsluha zákazníků PC prodej příjemné přístup schopnost schopnosti uživatel vztah zákazník auto automobil Bor boty cestovní náhrady den dopis DPČ DPP důchod e-mail hodiny Hrady město mobil na Moravě nabídka nábor náhrady nová nové Nové Město Nové Město na Moravě přivýdělek společnost telefon výdělek zaměstnání cestovní náborové oddělení odpovědné případ řidič součást tým nad Sázavou Žďár Žďár nad Sázavou okres bezpečnost bonus bonusy činnost dokumentace flexibilní komunikace Luže mzdy obchodní plán plánování poloviční úvazek poradenství školení Tišnov úvazek vedení dokument kov obchod odbor odborné poloviční problém řešení řešení problémů firma Chrast Chrudim Most nemoc Pardubice pečlivost Praha samostatnost Skuteč týden externí firmy kolektiv linky světlo v roce akce ČR Hranice jídlo kraj manažer marketing partner příklad růst spolupráce cíl daný dobro firemní kolektivní koordinace na pracovišti pomoc region sociální trh výroby značky Blansko hodnocení místo ohodnocení stabilní bota cesty dané dny dovolené finanční Kuřim výkon výkonnost Lanškroun ověření OZP poštovní výplata zaměstnáváme zaslání Zbraslav kontakt lokality údaj kancelář Ostrov podmínky pracovní pracovní podmínky profesní životopis víkend životopis mzdové Ostatní profesní Lom oblast oblasti odměna předávací volna z domu analýza byznys energetik energie hlavní management mistr postup pozice prostředí průměrný rozdíl řízení sklad vedoucí výsledky díl foto inovátor motivační obor projektový příslib stav stavební stroj strojírenství úkol výběr výběrové řízení výměna výsledek zdroj životní životní prostředí Slatiňany Brod Havlíčkův Brod
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Sulkovci a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena