Nabídka práce "Skrbeň" aktuálně 32 volných míst.

Řidič/ka

Nutně vás hledají
 • Olomouc (8 km)
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 120 – 280 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
včerejší
Nutně vás hledají
 • Olomouc (8 km)
 • CRS food s.r.o.
 • 28 000 – 35 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 8. dubna
 • Vyškov (42 km)
 • Ľubomír Slanina
 • 18 000 – 25 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 10. dubna
 • Jedovnice (45 km)
 • Cortusa gastro s.r.o.
 • Brigáda
 • Vhodné pro osoby od 15 let
 • Vhodné pro studenty
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
Zveřejněno: 6. dubna
 • Jedovnice (45 km)
 • Cortusa gastro s.r.o.
 • 120 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
Zveřejněno: 6. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
CZECH FLEET, družstvo, ARAMARK, s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., CRS food s.r.o., Andulka services s.r.o., První novinová společnost a.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., ZLKL, s. r. o., TESS promotion s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Charita Hranice, Ľubomír Slanina, Cortusa gastro s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Olomouc, Štěpánov, Šternberk, Prostějov, Loštice, Přerov, Lipník nad Bečvou, Beňov, Ivanovice na Hané, Kroměříž, Hranice, okres Přerov, Vyškov, Jedovnice, Zdounky, Blansko, Křtiny

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

administrativa AJ angličtina auto automobil ČR den IT mobil možnost náplň práce partner plat práce řízení sport stabilní tarif týden znalost firemní firmy kolektiv kov náplň pořádek PR příslušník rok řidič servis Vozový park zákazník Bor doba měsíc mzda nabídka nemoc nová pracovní pracovní doba pracovní nabídka společnost společnosti Štěpánov výhody výplata vyučení v oboru dovolené národní obor pomoc případ příprava stav v práci vyučení bonus CV docházka DPP hledám Lom měření nepřetržitý oblečení odměny Olomouc operátor plán postup pracoviště pracovník praxe příplatky směny smlouva SOU spolupráce školení uplatnění víkend Zruč životopis automat díl kontrola materiál motivační myšlení obsluha odpovědný průmysl přátelský přístup ruční součást stroj svátky tým výrobní zájem administrativní administrativní práce bezpečnost dění firma HR komunikace kvality Luže nadřízený plánování pojištění příspěvek reporting služební služební auto stravenky telefon vedení výsledky vzdělání externí kontroly kvalitní oddělení PC penzijní penzijní pojištění proces report směna střední škola technické vedení týmu zkušenost dohoda kontrolor nové odpovědnost pečlivost podpora pozice prostředí příplatek vhodná vhodné člen linky přátelské benefit benefity hrubá hrubá mzda ISO zaměstnanec jídla kariérní vizuál vizuální zaměstnanecké zaměstnanecké benefity záznam agentura data kvalita marketing odpověď online otázky pec plnění přivýdělek rozhovor STK výdělek vyšší zkušenosti agent databáze dobro finanční odměna projekt předpoklad příležitost reklamy slané služby úkol výzkum výzkumy astronom cíle DPČ gastro jídlo pizza pizzař restaurace rozvoz růst technologie výroba zdarma cíl dar možnost kariérního růstu systém systémy technolog výběr flexibilní hodnocení chování inzerát nabídky ohodnocení centrum informace boty cestovní náhrady dopis důchod e-mail hodiny Hrady kurz město nábor náhrady zaměstnání cestovní náborové odpovědné okres interní Most pracovní pozice samostatnost Šternberk karty kontakt prodej prodejní program programy sociální Prostějov role výkon dovednost jednání výkonnost analýza byznys energetik energie hlavní kancelář management mistr průměrný rozdíl sklad úvazek vedoucí foto inovátor projektový příslib řešení stavební strojírenství výběrové řízení výměna výsledek zdroj životní životní prostředí absolvent činnost EU občerstvení pracovní činnost pracovní činnosti pracovní den Přerov uchazeč zdravotní zdravotní pojištění bar činnosti dohody list minimální pochvaly student místo bota cesty dané dny český Lipník Lipník nad Bečvou nad Bečvou pracovní prostředí rozvoj zaměstnáváme zaměstnavatel značka brigádník daně doby na pracovišti obchod oblast oblasti trh v roce Vyškov předávací volna z domu Kroměříž výše asistent asistentka Hranice kurzy loajalita pečovatel komunikační odbor odborná příjemný schopnost schopnosti terénní uživatel způsobilost gastronomie Kojetín mzdy prémie robot kraj moravské příjemné česká stravování kolegyně personální Blansko
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Skrbeni a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena