Nabídka práce "Putimov" aktuálně 19 volných míst.

  • Pelhřimov
  • Aaron guard s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Aaron guard s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., GADO, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Andulka services s.r.o., ABI Special s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., KFC, Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Ing. Pavel Hofman, Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Lukáš Vavruša, První novinová společnost a.s.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Pelhřimov, Počátky, Jihlava, Loket, okres Benešov, Zruč nad Sázavou, Vlašim, Tábor, Třebíč

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Amy bankovní během bez co den do doba DPČ DPP důchod důchodce hledám Ida interní inzerát IT Ivo je k kancelář kol ku Lev měsíc na o ob od Oleg OZP partner Pelhřimov po pod pracovní pracovní doba pracovník praxe pro při přivýdělek s se SOU stabilní to u v včetně vhodný Vít vo výdělek z za ze agentura bezpečnost hlídání mimo možnost mzda náplň práce obchodní odměny plnění pokladní povinnost pozice práce pracovní pozice spokojenost stran stráž systém vstříc výkon získání AJ Ali dík díky Eva ke komunikace krom kvality Lech mezi Nika nové nový Oto pohovor pracovní prostředí prostředí před ve víkend vod vz životopis Bor brigáda dle Iva Mark Most NDA ode Sam samostatnost směny společnost společnosti spolupráce Tim Tom bonus bonusy činnost dokumentace flexibilní Luže mzdy nábor nová plán plánování vedení asistent astronom gastro gastronomie Jihlava nabídka nad plat pracovní nabídka restaurace týden Velké výhody výplata evidence podle přes vyučení v oboru ČR data Ina kvalita marketing odpověď online Ota otázky pec rozhovor STK vzdělání zkušenosti hodnocení chování nabídky ohodnocení přede Sami telefon blízko HR podnik uplatnění zaměstnání Hrady místo příplatky akce Alex Alexandr jídlo Loket pizza platy příklad Ria rozvoj růst sport vně výplaty Eric nad Sázavou odpovědnost znalost Zruč Zruč nad Sázavou Vlašim Elen firma Irma příspěvek technik Věra Třebíč brány cíle CV český náklady pečlivost postup prostřednictvím Rut řízení trendy výsledky zapůjčení zdarma Dora Ian Lia rozvoz auto automobil boty Budišov cestovní náhrady dopis e-mail hodiny kurz město mobil náhrady světlí vyšší
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Putimově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena