Nabídka práce "Psáře" aktuálně 46 volných míst.

 • Nupaky
 • LPS GUARD s.r.o.
 • 145 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 4. prosince
 • Pelhřimov
 • Aaron guard s.r.o.
 • 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 4. prosince
 • Hostavice, Praha
 • Martin Crkva
 • 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 5. prosince
 • Michle, Praha
 • INDUS PRAHA, spol. s r.o.
 • 130 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 6. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
PROROZVOZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., WELL PACK s.r.o., KFC, Agentura STUDENT s.r.o., Česká pošta, s.p., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., 21 Consult Group s.r.o., Aaron guard s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Retail Fashion s.r.o., Tymbe, a.s., Martin Crkva, Dogology s.r.o., Coolcentrum s.r.o., JLV, a.s., INDUS PRAHA, spol. s r.o., eKuryr s.r.o., Ramisk s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 4 - Háje, Praha 10 - Hostivař, Praha 10 - Štěrboholy, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 9 - Hostavice, Praha 4 - Krč, Praha 4 - Modřany, Praha 4 - Michle, Praha 10 - Malešice, Praha 10 - Vršovice, Čáslav, Český Brod, Nupaky, Dobřejovice, Čestlice, Ovčáry, okres Kolín, Jesenice, okres Praha-západ, Pelhřimov, Sadská, Jirny, Poděbrady, Zeleneč

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez co ČR dle do flexibilní hledám iOS IT je k ke kol ku Lev měsíc Městec mobil na nad náplň práce o ob od partner peníze plán po pod podle podnik práce pracovní pro přes při rozvoz s se směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon to Tom u v ve vo z za zaměstnání ze brigáda Eric HR inzerát Iva Ivo Nika ode odpovědnost Vlašim vstříc vz znalost nad Sázavou Zruč Zruč nad Sázavou den Dino DPP hodina Ina možnost mzda nové plat pravidla před přivýdělek Ria týden v týdnu vhodné výdělek výplata zdarma akce Alex Alexandr astronom během bonus bonusy data gastro gastronomie hodnocení jídlo Loket mimo nový ohodnocení pizza platy příklad příplatky rozvoj růst sport včetně vně výhody výkon výplaty vzdělání zkušenosti Beneš Benešov Bor praxe společnosti školení DPČ Eva hlavní kolegové krásné místa nabídka Oleg Ota Oto postup poštovní pošty pracovní místa uchazeč víkend Vít vyšší získání Černý dění Dora důležité Kostelec mezi nad Černými lesy prohlídka prostředí přede sklad světlí třídění A4 Amy doba hora interní Kutná Hora Most pečlivost pracovní doba pracovník příspěvek Sam samostatnost agentura dokumenty kandidát krom kromě Mark obchodní OZP pracovní den pracovní prostředí Říčany vyučení v oboru životopis bezpečnost komunikace Luže stráž kvality NDA Tim kariérní růst Lea restaurace stará Tea činnost elektro Kolín Němec Nick úvazek Čáslav inzeráty místo pozice Brod Český Brod administrativní dokumentace evidence manažer Nikol nová personální oddělení plánování pracoviště Praha zaměstnanců zaměstnáváme přesčas smlouva teplota u Prahy vhodná vod Čestlice dík díky Lech pohovor pobočky vedoucí vysoký Dan Ovčáry Jesenice hlídání odměny Pelhřimov plnění pokladní povinnost pracovní pozice stran důchod důchodce pracovní nabídka Sadská Velké výroba CV dělník docházka měření parkování paušál řízení stravenkový paušál stravenky Ema email e-mail inspektor Max náklady Poděbrady pracovní činnost pracovní činnosti mezinárodní Tony benefity mzdy psycholog vedení zaměstnanec zaměstnavatel Černý Most horní Horní Počernice Počernice přesčasy dárky dopis druh kolega online otázky pomocí průvodní dopis Vánoce Gita home office hrubého HW konzultant nabídky Office podpora projektový manažer domácí kolem kancelář narození zlatý Modřany domov práce z domova vysoké diety občerstvení ubytování zdravotní zdravotní stav oděv přivydělat živnostník budoucnost operátor znalosti ekolog zaslání
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Psářích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena