Nabídka práce "Příbraz" aktuálně 20 volných míst.

Brigádníci do restaurace

Nutně vás hledají
 • České Budějovice (35 km)
 • Bergamo 1994 s.r.o.
 • 130 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 5. dubna
Nutně vás hledají
 • České Budějovice (35 km)
 • ITDNA s.r.o.
 • 106 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 10. dubna
 • České Budějovice (35 km)
 • AT Finance, s.r.o.
 • 140 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Práce z domova
 • Pružná pracovní doba
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Parkoviště
Zveřejněno: 9. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Bergamo 1994 s.r.o., První novinová společnost a.s., 21 Consult Group s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ManpowerGroup s.r.o., Aaron guard s.r.o., Globus ČR, v.o.s., ITDNA s.r.o., Andulka services s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., AT Finance, s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Ing. Pavel Hofman

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
České Budějovice, Jindřichův Hradec, Třeboň, Dačice, Týn nad Vltavou, Tábor, Křemže

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

náplň práce nové práce praxe restaurace směny zkušenosti brigádníci dohody jednání kolektiv náplň obsluha PR přátelský příprava zkušenost auto automobil Bor boty cestovní náhrady den dopis DPČ DPP důchod e-mail hledám hodiny HR Hradec Hrady IT Jindřichův Hradec kurz město mobil nabídka nábor náhrady nová plat přivýdělek SOU společnost telefon výdělek vyšší zaměstnání cestovní náborové oddělení odpovědné okres případ rok řidič součást tým AJ brigáda důchodce Kladno odpovědnost peníze vhodná brigádník dovolené obsluha zákazníků pitné student školní zákazník komunikace kvality možnost OZP pohovor pracovní pracovní prostředí prostředí Třeboň víkend životopis kov obchod odměna Ostatní přátelské stav třída úkol úkoly zájem zákazníci Budějovice České Budějovice důležité inzerát inzeráty kandidát místa mzda placené volno plán plánování postup pozice pracovní místa společnosti školení uchazeč volno brigády placené profi přístup volná pracovní místa dění třídění vhodné české směna trh agentura bezpečnost hlídání měsíc obchodní odměny plnění pokladní povinnost pracovní pozice stráž získání agent certifikát firmy mimořádný placení stroj systém doba flexibilní hodnocení ohodnocení pracovní doba stabilní výroba finanční kontakt nabízíme práci sezónní prodej administrativa bonus dotazy email hodina interní kvalita pec růst spolupráce vedení atmosféra dobro kariérní možnost kariérního růstu na pracovišti pomoc speciální výběr chování nabídky informace ČR data marketing odpověď online otázky rozhovor STK vzdělání databáze díl projekt předpoklad příležitost reklamy slané služby výzkum výzkumy asistent asistentka Bavorov daň ekonom evidence hlavní hlavní účetní kancelář loajalita Most pečlivost pobočka podnik poradenství práce z domu reporting samostatnost spokojenost účetní uživatelská znalost výkon znalost daňová daňové oblast oblasti obor odbor odborné oprávnění report spokojen účetnictví údaj uživatel z domu činnost event firma Luže NDA služební dar platové ohodnocení standard výkonnost Dačice pracovní nabídka úvazek výhody národní PC v práci nad Vltavou Týn Týn nad Vltavou Tábor příspěvek technik Zruč hodnota servis vztah zaměstnanci nepřetržitý zdravotní motivační náklad příjemné příjemné pracovní prostředí zdravotní způsobilost způsobilost
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Příbrazi a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena