Nabídka práce "Potvorov" aktuálně 35 volných míst.

 • Plzeň
 • Štěpán Moravec
 • 2 000 – 6 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 28. listopadu
 • Chodov, Karlovy Vary
 • QMI Centrum prevence, s.r.o.
 • 250 Kč / hod
 • Brigáda
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 28. listopadu
 • Karlovy Vary
 • Terézia Kosztik
 • 5 000 – 10 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
WELL PACK s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Markéta Voglová, První novinová společnost a.s., Štěpán Moravec, TOP Control s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., ÚKLID-PRESTO, s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., QMI Centrum prevence, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Andulka services s.r.o., Aaron guard s.r.o., AVE ECONOMIE real estate s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Terézia Kosztik, Kaufland Česká republika v.o.s., AmRest s.r.o., ADESTRA security, spol. s r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Rokycany, Rakovník, Plzeň, Chodov, okres Karlovy Vary, Staňkovice, okres Louny, Stříbro, Karlovy Vary, Louny, Beroun, Velká Dobrá, Blovice, Chomutov, Mariánské Lázně

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

auto co den Dino do DPČ DPP hledám Ivo je k kol ku mzda na náplň práce nové nový o ob od Oleg pečlivost plat platy po práce praxe pro před s směny smlouva spolupráce školení to týden u v vo výplata výplaty vz z za AJ Bor brány cíle CV český činnost ČR dle flexibilní hodnocení HR chování Ina Iva možnost nábor náklady Nika ode ohodnocení Ota Oto pod podle postup pracovní pracovník prostřednictvím při Rut řízení se SOU společnost společnosti Tom trendy ve výsledky zapůjčení zdarma ze akce Ben bez důležité Eva IT ke komunikace Lev nad NDA nová plán plánování prostředí přivýdělek růst stabilní vhodné vod výdělek vzdělání zkušenosti Ali automobil boty cestovní náhrady dopis důchod e-mail hodiny Hrady kurz město mobil nabídka náhrady Plzeň světlí telefon vyšší zaměstnání kandidát místo pracoviště přivydělat v týdnu Zruč doba důchodce hora Hrádek pracovní doba Ria benefit bonus dění diety ISO kvality mimo podpora pozice příspěvek sklad systém třídění ubytování uplatnění vedoucí výkon agentura Amy data kvalita Mark marketing odměny odpověď online otázky pec plnění rozhovor STK Android auta bankovní Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS oblečení partner povolení přes rozdíl rozvoz Most Sam samostatnost administrativní Luže Office proti reklama služební spokojenost stran stres vedení vně znalost znalosti interní jídlo odpovědnost příplatky restaurace Tea teambuilding víkend Vít zaměstnanec brigáda dohoda inzerát inzeráty místa pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa příplatek uchazeč Holoubkov Mýto Rokycany Zbiroh EU fyzio fyzioterapeut kurzy péče poradenství pracovní nabídka Tim vzdělávání zaměstnavatel získání životopis asistent asistentka asistentka prodeje Ian Kladno měsíc OZP Staňkov Velké výhody Žatec Louny Chlum Stříbro Karlovy Vary nabídky Ostrov Sami Vary bezpečnost obchodní povinnost pracovní pozice stráž vstříc hlavní na dobu neurčitou pracovní poměr práva správa včetně administrativa administrativní pracovník benefity firma Irma kariérní růst Rita studium dík díky krom Lech mezi pohovor pracovní prostředí Beroun Eric evidence inspektor Max Alex Alexandr beze energie obsah pizza příklad sport Chomutov Král lázně Marián Mariánské Lázně krásné stará voda bonusy česká security Vánoce vhodná
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Potvorově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena