Nabídka práce "Píšť, okres Opava" aktuálně 42 volných míst.

  • Opava
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • 150 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. listopadu
Nutně vás hledajíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
INDEX NOSLUŠ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., První novinová společnost a.s., FIRECON INTERNATIONAL, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Globus ČR, v.o.s., SIMPLY5 s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Retail Fashion s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., BUNOTUX CORPORATION s.r.o., Tymbe, a.s., ADESTRA security, spol. s r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., MALEDA s.r.o., WELL PACK s.r.o., Andulka services s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., LogicVision s.r.o., Talentwork s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Milan Přadka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nový Jičín, Ostrava, Opava, Sviadnov, Strahovice, Děhylov, Bohumín, Havířov, Karviná, Stonava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Kopřivnice, Šenov u Nového Jičína, Frýdlant nad Ostravicí, Třinec

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

brigáda co činnost dění dle do docházka hledám IT Ivo je k ke ku místo možnost mzdy na nad náplň práce o ob od plat platy po práce pracoviště pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovník pro před přes příplatky s se sklad státní svátek stran svátek to třídění u uchazeč v ve vhodná víkend vo výplaty z ze den Ostrava DPČ mobil mzda nová plán plánování pod podle při směny stabilní telefon za AJ Ali bez bezpečnost česká DPP event Ina kol komunikace Most Nika ode odpovědnost Opava Sam samostatnost společnost stráž hodnocení Iva kamerový systém ohodnocení smlouva systém via auto automobil Bor boty cestovní náhrady dopis důchod e-mail Eva hodiny HR Hrady kurz město nabídka nábor náhrady přivýdělek SOU světlí Tom výdělek vyšší vz zaměstnání 3D absolvent absolventy domov flexibilní nové nový růst společnosti znalost Bohumín dík díky Eric Král krom kvality mezi Oleg Oto OZP pohovor pracovní prostředí prostředí Vít vod životopis doba měsíc povinnost pracovní doba restaurace agentura Amy ČR data kvalita Mark marketing odměny odpověď online Ota otázky pec plnění rozhovor STK vzdělání zkušenosti kariérní růst NDA prostřednictvím průzkum školení v týdnu Ben benefit benefity bonus interní Lev Nick partner příplatek psycholog rozvoj Tim včetně vedení vně vstříc výkon zaměstnanec zaměstnavatel A4 Dino důchodce obchodní příspěvek sledování služba sport vhodné nemoc nemocnice agentury elektro kancelář Lena novinář praxe Ria spolupráce uchazeči získání dárky druh hledat inzerát pravidla průvodní dopis přivydělat týden akce Frýdek Frýdlant hlavní Jablunkov Jičín Kopřivnice Místek nad Ostravicí Nový Jičín pod Radhoštěm Rožnov Rožnov pod Radhoštěm Vsetín český hospodyně okolo péče stravování ubytování Velké jídlo Martin výroba pečlivost volno hodina Luže outsourcing v zahraničí zahraničí zaměstnanců zdarma zdravotní chování moravská nabídky Sami oděv služební Dan Hrubá hrubá mzda kontrolor Lech podpora pozice přesčas Zruč Android auta bankovní dodržování flexibilní pracovní doba iOS oblečení povolení rozdíl rozvoz výplata formulář Karviná firma Irma operátor aktuální dohoda dohoda o provedení práce spokojenost Třinec ukončení bonusy paušál security stravenkový paušál administrativní CV dopady Lea LinkedIn management osobní rozvoj Role Skuteč uplatnění výcvik vztahy A3 pracovní pozice řízení Šenov inzeráty kandidát lahůdky místa pokladní postup pracovní místa uklízečka úvazek zkrácený úvazek
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Píšti a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena