Nabídka brigád "Nákří" aktuálně 28 volných míst.

 • České Budějovice (19 km)
 • Bergamo 1994 s.r.o.
 • 130 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 19. dubna
 • České Budějovice (19 km)
 • ITDNA s.r.o.
 • 106 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 17. dubna
 • Český Krumlov (34 km)
 • Designer Werk s.r.o.
 • 200 – 250 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 16. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ManpowerGroup s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Ing. Tomáš Hronek, GENERAL PROVIDER s.r.o., Bergamo 1994 s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Globus ČR, v.o.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., ITDNA s.r.o., Andulka services s.r.o., Intelligent Connections s.r.o., TOP Control s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Designer Werk s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Ing. Pavel Hofman, První novinová společnost a.s., Na luka s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
České Budějovice, Celá ČR, Týn nad Vltavou, Křemže, Písek, Český Krumlov, Třeboň, Planá nad Lužnicí, Tábor, Jindřichův Hradec

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

brigáda dění DPČ hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát místa mzda postup pozice pracovní pracovní místa SOU společnost společnosti třídění uchazeč vhodné vyšší brigádník české PR profi případ přístup směna trh volná pracovní místa bonus bonusy den Městec město možnost nová odměny odpovědnost pobočky růst směny v Rakousku vedení vedoucí zaměstnanců znalost dovednost finanční jazyk kariérní kov možnost kariérního růstu německé obsluha odměna pitné prodej příjemné tým AJ analytik budoucnost data email kurz Microsoft návod online pec plat práce přihlášení specialist technologie uplatnění zaměstnanec zdarma zkušenosti dar funkce list měsíční model odpovědi portál práce s daty program projekt příležitost rok technolog termín zájem zkušenost bezpečnost činnost event firma hodnocení komunikace Luže nad Vltavou náplň práce NDA ohodnocení služební stráž Týn Týn nad Vltavou uživatelská znalost výkon náplň platové ohodnocení standard stav uživatel výkonnost nové praxe restaurace brigádníci dohody jednání kolektiv přátelský příprava agentura ČR kvalita marketing odpověď otázky plnění prostředí přivýdělek rozhovor STK výdělek vzdělání agent databáze díl dobro předpoklad reklamy slané služby úkol výzkum výzkumy zákazník Budějovice České Budějovice doba DPP flexibilní měsíc plán povinnost pracovní doba stabilní výroba kontakt nabízíme práci sezónní benefit partner podnik příplatky víkend karta Ostatní první den svátky administrativa dotazy hodina interní kvality spolupráce atmosféra na pracovišti pomoc speciální student systém školní úkoly výběr chování nabídky telefon informace Most nepřetržitý pracovní prostředí samostatnost školení zdravotní certifikát motivační náklad placení příjemné pracovní prostředí zdravotní způsobilost způsobilost jídlo kapesné kariérní růst Kladno management Písek plánování stravování Bor dress code kancelář specialista stres životopis počítač auto automobil cestovní náhrady diety důchod Hrady ISO místo mobil nábor náhrady pečlivost podpora pracovník příspěvek sklad ubytování cestovní činnosti doprava důchodci firemní kontrola kontroly logistik logistika náborový oblast oblasti oprava placená placené pracovní náplň prémie průmysl výroby Český Krumlov Krumlov OZP pohovor obchod oddělení přátelské třída zákazníci krásná pravidla řízení Zruč osobnost technická technické údržba Třeboň astronom gastro nabídka nad Lužnicí Planá Planá nad Lužnicí pracovní nabídka místo výkonu práce průmyslová v práci Tábor technik zaměstnání hodnota obor servis vztah zaměstnanci boty dopis e-mail hodiny Hradec Jindřichův Hradec náborové odpovědné okres řidič součást Radnice zahradnictví sektor schopnost stroj
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Nákří a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena