Nabídka práce "Mešno" aktuálně 20 volných míst.

 • Plzeň (20 km)
 • A-Z EKOLOGIE s.r.o.
 • 5 000 – 10 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
dnešní
 • Plzeň (20 km)
 • Bubnovi s.r.o.
 • 180 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 7. dubna
 • Plzeň (20 km)
 • Aaron guard s.r.o.
 • 23 000 – 28 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 5. dubna
 • Rakovník (50 km)
 • Enter-Prise Sorting, s.r.o.
 • 130 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., A-Z EKOLOGIE s.r.o., Andulka services s.r.o., KASTL & HYNEŠ s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Krijcos CS, a.s., ABI Special s.r.o., WELL PACK s.r.o., Bubnovi s.r.o., Aaron guard s.r.o., TOP Control s.r.o., KANZELSBERGER a.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Blovice, Plzeň, Příbram, Hořovice, Stod, Horažďovice, Sušice, okres Klatovy, Rakovník

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

AJ Bor brigáda IT komunikace kvality Most možnost náplň práce NDA práce prostředí samostatnost směny společnost společnosti spolupráce stabilní víkend české dar dny dohody dovednost komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontrola kvalitní náplň obor obsluha odpovědný PR prezentace prodej prodejní příjemné příprava přístup standard údaj zájem zákazník asistent asistentka den ekolog HR jednatel paušál pečlivost poradenství účetní vedení znalost kolektiv počítač technické flexibilní hodnocení chování kancelář nabídky ohodnocení Plzeň telefon finanční informace případ kurz pracovní pracovní prostředí stravování brigádník příjemné pracovní prostředí agentura ČR data hledám kvalita marketing odměny odpověď online otázky pec plnění přivýdělek rozhovor SOU STK výdělek vzdělání zkušenosti agent databáze díl dobro odměna projekt předpoklad příležitost reklamy rok slané služby stav úkol výzkum výzkumy zkušenost hodiny kariérní růst plat průzkum růst školení v týdnu člen firmy kariérní města oblast oblasti Ostatní platové ohodnocení pomoc příjemný ruční servis schopnost schopnosti trh tým bonus Luže odpovědnost praxe restaurace servírka vydávání vysoké Zruč bar firemní jídla mzdový potravinář prémie profesní bezpečnost činnost DPČ DPP interní nová nové obchodní plán plánování podnik stráž uplatnění zaměstnání certifikát externí kov obchod ochrana průmysl průmyslový řešení výdělky měsíc mzda smlouva týden vhodná výplata řidič bonusy doba hosteska podpora pracovní dny pracovní doba dresscode povinnost pozice pracovní pozice spokojenost výkon získání jednání měsíční mimořádný placení spokojen stroj auto automobil benefit cestovní náhrady dění diety důchod Hrady ISO místo mobil nábor náhrady pracovník příspěvek sklad třídění ubytování vedoucí cestovní činnosti doprava důchodci kontroly logistik logistika možnost kariérního růstu náborový odpovědi oprava placená placené pracovní náplň student systém výkonnost výroby Kladno Příbram přivydělat brigádnice dovolené obsluha zákazníků vydělat administrativní partner program programy dlouhodobá brigáda PC Stod hora Horažďovice inzerát uživatel vztah event firma postup služební Sušice uživatelská znalost vyšší brigády důchodce EU vhodné kontakt opravy součást nabídka nabídka práce prázdniny příplatky řízení zdravotní linky výběr výrobní výše
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Mešně a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena