Nabídka práce "Kněžice, okres Jihlava" aktuálně 17 volných míst.

  • Chotěboř (50 km)
  • SelectDance z.s.
  • 6 000 – 8 000 Kč / úkol
  • Brigáda
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 10. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Drive plus, s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., ARAMARK, s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., GADO, s.r.o., První novinová společnost a.s., Andulka services s.r.o., ABI Special s.r.o., BiosImport s.r.o., Česká pošta, s.p., Kaufland Česká republika v.o.s., SelectDance z.s.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Jihlava, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou, Dačice, Herálec, okres Havlíčkův Brod, Humpolec, Žďár nad Sázavou, Jevišovice, Chotěboř

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak postupovat při pracovním úrazu

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

bageterie den DPP flexibilní hledám IT jídlo Kladno Most možnost mzdy nové pozice práce restaurace SOU svátek víkend brigádník díl francouzský kov PR součást tým výše zákazník zvýšení auta auto automobil doba mobil pečlivost plat pracovní pracovní doba růst vyšší informace kontakt prodej prodejní ruční zájem asistent astronom gastro gastronomie Jihlava měsíc nabídka pracovní nabídka praxe společnost společnosti týden výhody výplata čistá firemní národní případ stav v práci zkušenost Bor vyučení v oboru obor odměna pomoc vyučení agentura AJ ČR data kvalita marketing odměny odpověď online otázky pec plnění prostředí přivýdělek rozhovor STK výdělek vzdělání zkušenosti agent databáze dobro finanční projekt předpoklad příležitost reklamy rok slané služby úkol výzkum výzkumy bezpečnost bonus bonusy činnost dokumentace komunikace Luže náplň práce nová obchodní plán plánování stabilní vedení výkon dokument náplň obchod problém příjemné řešení řešení problémů výkonnost boty cestovní náhrady dopis DPČ důchod e-mail hodiny HR Hrady kurz město nábor náhrady Polná telefon zaměstnání cestovní náborové oddělení odpovědné okres řidič hodnocení chování nabídky ohodnocení spolupráce list rodičovské student interní kancelář podnik samostatnost stráž uplatnění certifikát externí oblast oblasti ochrana průmysl průmyslový přístup výdělky Třebíč Dačice peníze směny úvazek PC stroj firma mzda rozvoz spokojenost technik komunikační předání servis schopnost schopnosti spokojen techniky brigáda hlavní hledat Humpolec inzerát kolegové krásné místa odpovědnost postup poštovní pošty pracovní místa řízení uchazeč získání kolektiv poměr přátelský přátelští svátky volná pracovní místa kvality nad Sázavou OZP pohovor pracovní prostředí Žďár Žďár nad Sázavou životopis Ostatní přátelské třída úkoly zákazníci Znojmo akce kurzy sport Tábor vedoucí dohody program příprava škola
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Kněžicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena