Nabídka brigád "Javorník, okres Benešov" aktuálně 24 volných míst.

 • Kolín (40 km)
 • Scorpion Elektro s.r.o.
 • 130 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro rodiče
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
Zveřejněno: 22. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Ing. Tomáš Hronek, KFC, Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Centrum Robinson, z.ú., INDEX NOSLUŠ s.r.o., První novinová společnost a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Jaroslav Moravec, JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., Ing. Pavel Hofman, PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Ludvík Hess

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 10 - Hájek u Uhříněvsi, Celá ČR, Loket, okres Benešov, Zruč nad Sázavou, Chocerady, Benešov, Mezno, Mirošovice, Kostelec nad Černými lesy, Kolín, Tábor, Vysoká, okres Havlíčkův Brod, Čestlice, Jesenice, okres Praha-západ

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

AJ možnost náplň práce oblečení plat práce pracovní sklad spolupráce stravenky vedoucí výplata zkušenosti Zruč dovednost kontakt materiál náplň PC PR rok zájem zkušenost analytik budoucnost data email hledám inzerát IT kandidát kurz Microsoft místa návod online pec přihlášení SOU specialist technologie uplatnění vyšší zaměstnanec zdarma znalost české dar funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál práce s daty profi program projekt příležitost technolog termín akce astronom bonus bonusy gastro gastronomie hodnocení jídlo Loket měsíc ohodnocení partner pizza plán platy příklad příplatky přivýdělek rozvoj růst směny sport výdělek výhody výkon výplaty vzdělání zaměstnání brigády finanční kariérní karta kolektiv možnost kariérního růstu možnosti odměna osobnost pitné tým brigáda HR nad Sázavou odpovědnost Zruč nad Sázavou brigádník komunikační obsluha obsluha zákazníků prodej příjemné přístup schopnost schopnosti uživatel vztah zákazník administrativní benefit benefity Bor den hlavní komunikace kurzy Luže mzdy nabídka nábor nové praxe služební školení Tábor ubytování vedení víkend volno vzdělávací kurzy zapůjčení zdravotní dokument kov oblast oblasti organizace organizační dovednost organizační dovednosti pedagog pomoc práce s dětmi předání případ příprava půjčení řidič školy vydělat vzdělávací kurz dění docházka mzda prostředí třídění dané dny lokalita zasílání auto automobil Benešov boty cestovní náhrady dopis DPČ DPP důchod e-mail hodiny Hrady město mobil náhrady nová společnost telefon cestovní náborové oddělení odpovědné okres součást kapesné kariérní růst Kladno management Most plánování pozice restaurace stravování atmosféra category důležité Kostelec nad Černými lesy peníze prohlídka společnosti týden v týdnu karty lékař lékařská náklad směna svátky trh třída úkol bezpečnost činnost event firma Kolín NDA postup stráž platové ohodnocení stav výkonnost elektro kvality pečlivost úvazek kontrola osobní přátelský zaměstnanecké agentura ČR kvalita marketing odměny odpověď otázky plnění rozhovor STK agent databáze díl dobro předpoklad reklamy slané služby výzkum výzkumy asistent asistentka ATS daň domov loajalita pohoda práce z domova práva správa účetní vysoká zahraničí daňové firemní firmy minimální myšlení poradci pružná výraz z domova uživatelská znalost standard příspěvek stabilní technik hodnota obor servis zaměstnanci produktivita zaměstnanců člen doprava navíc oprava opravy prémie přátelské ruční pracovník řízení získání areál certifikát oprávnění řešení Brod Havlíčkův Brod příplatek zaměstnavatel dlouhodobá brigáda na pracovišti Čestlice OZP pohovor pracovní prostředí Praha životopis obchod Ostatní úkoly zákazníci dělník dodržování jezdec kraj pracovní poměr dohodou krásný ošetřovatel poměr země zemědělské hospodyně
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Javorníku a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena