Nabídka brigád "Homole" aktuálně 23 volných míst.

 • České Budějovice (5 km)
 • Bergamo 1994 s.r.o.
 • 130 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 19. dubna
 • České Budějovice (5 km)
 • ITDNA s.r.o.
 • 106 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 17. dubna
 • Český Krumlov (17 km)
 • Designer Werk s.r.o.
 • 200 – 250 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 16. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Ing. Tomáš Hronek, GENERAL PROVIDER s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Bergamo 1994 s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Globus ČR, v.o.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., ITDNA s.r.o., Andulka services s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Designer Werk s.r.o., TOP Control s.r.o., Intelligent Connections s.r.o., První novinová společnost a.s., Na luka s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, České Budějovice, Křemže, Český Krumlov, Třeboň, Týn nad Vltavou, Písek, Jindřichův Hradec

Homole

Charakterizace města a jeho institucí: Město má bohatou historii, která sahá až do středověku. V roce 1384 se Homole poprvé připomíná jako samostatná vesnice, v roce 1991 byly Homole povýšeny na město. Město má dobrou občanskou vybavenost. Nachází se zde základní škola, mateřská škola, knihovna, pošta, lékařská ordinace, obchody a restaurace.

 

 

Politická a správní struktura: Město Homole je samosprávnou obcí s rozšířenou působností. Radu města tvoří 15 zastupitelů, kteří jsou voleni v přímé volbě. Město je rozděleno na tři části: Nové Homole, Černý Dub a Černý Dub-u nádraží.

 

 

 

Ekonomika a průmysl: lavním zdrojem příjmů města je průmysl. V Homolích sídlí několik průmyslových podniků, zejména z oblasti strojírenství, potravinářství a stavebnictví. V posledních letech se také rozvíjí cestovní ruch.

 

Doprava a dostupnost: Homole jsou dobře dostupné veřejnou dopravou. Městem prochází silnice I/34 a železniční trať České Budějovice - Český Krumlov. Autobusové linky spojují Homole s Českými Budějovicemi, Českým Krumlovem a okolními obcemi.

 

Bydlení a rodinný život: V Homolích se nachází široká nabídka bytů a rodinných domů. Město nabízí dobré podmínky pro rodinný život. 

 

Geografie a poloha: Homole se nachází v okrese České Budějovice v Jihočeském kraji. Leží zhruba 5 km jihozápadně od centra Českých Budějovic a leží v podhůří Šumavy. Město je obklopeno lesy a loukami.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

AJ analytik budoucnost data email hledám inzerát IT kandidát kurz Microsoft místa možnost návod online pec plat práce přihlášení SOU specialist technologie uplatnění vyšší zaměstnanec zdarma zkušenosti znalost české dar dovednost funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál PR práce s daty profi program projekt příležitost rok technolog termín zájem zkušenost bezpečnost Budějovice České Budějovice činnost event firma hodnocení komunikace Luže mzda náplň práce NDA ohodnocení postup služební stráž uživatelská znalost výkon kov náplň obsluha platové ohodnocení prodej případ standard stav trh uživatel výkonnost bonus bonusy den Městec město nová odměny odpovědnost pobočky růst směny v Rakousku vedení vedoucí zaměstnanců finanční kariérní možnost kariérního růstu německé odměna pitné příjemné tým nové praxe restaurace brigádníci dohody jednání kolektiv přátelský příprava agentura ČR kvalita marketing odpověď otázky plnění prostředí přivýdělek rozhovor společnost STK výdělek vzdělání agent databáze díl dobro předpoklad reklamy slané služby úkol výzkum výzkumy zákazník brigáda dění DPČ HR inzeráty pozice pracovní pracovní místa společnosti třídění uchazeč vhodné brigádník přístup směna volná pracovní místa doba DPP flexibilní měsíc plán povinnost pracovní doba stabilní výroba kontakt nabízíme práci sezónní benefit partner podnik příplatky víkend karta Ostatní první den svátky administrativa dotazy hodina interní kvality spolupráce atmosféra na pracovišti pomoc speciální student systém školní úkoly výběr chování nabídky telefon informace Most nepřetržitý pracovní prostředí samostatnost školení zdravotní certifikát motivační náklad placení příjemné pracovní prostředí zdravotní způsobilost způsobilost Český Krumlov Krumlov OZP pohovor životopis obchod oddělení přátelské třída zákazníci krásná pravidla řízení Zruč osobnost technická technické údržba Třeboň nad Vltavou Týn Týn nad Vltavou auto automobil Bor cestovní náhrady diety důchod Hrady ISO místo mobil nábor náhrady pečlivost podpora pracovník příspěvek sklad ubytování cestovní činnosti doprava důchodci firemní kontrola kontroly logistik logistika náborový oblast oblasti oprava placená placené pracovní náplň prémie průmysl výroby jídlo kapesné kariérní růst Kladno management Písek plánování stravování dress code kancelář specialista stres počítač boty dopis e-mail hodiny Hradec Jindřichův Hradec nabídka zaměstnání náborové odpovědné okres řidič součást Radnice zahradnictví obor sektor schopnost stroj v práci
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Homoli a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena