Nabídka práce "Hlubočec" aktuálně 46 volných míst.

  • Opava
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • 150 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. listopadu
Nutně vás hledajíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
INDEX NOSLUŠ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Andulka services s.r.o., FIRECON INTERNATIONAL, s.r.o., První novinová společnost a.s., Globus ČR, v.o.s., SIMPLY5 s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Retail Fashion s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., BUNOTUX CORPORATION s.r.o., Tymbe, a.s., ADESTRA security, spol. s r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., MALEDA s.r.o., WELL PACK s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., Talentwork s.r.o., Milan Přadka, Kaufland Česká republika v.o.s., LogicVision s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., ARAMARK, s.r.o., Charita Hranice, ManpowerGroup s.r.o., LPS GUARD s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nový Jičín, Ostrava, Opava, Sviadnov, Děhylov, Strahovice, Šenov u Nového Jičína, Bohumín, Kopřivnice, Frýdek-Místek, Havířov, Hranice, okres Přerov, Frýdlant nad Ostravicí, Stonava, Karviná, Lipník nad Bečvou, Český Těšín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

brigáda co činnost dění dle do docházka hledám IT Ivo je k ke ku místo možnost mzdy na nad náplň práce o ob od plat platy po práce pracoviště pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovník pro před přes příplatky s se sklad státní svátek stran svátek to třídění u uchazeč v ve vhodná víkend vo výplaty z ze den Ostrava DPČ mobil mzda nová plán plánování pod podle při směny stabilní telefon za AJ Ali bez bezpečnost česká DPP event Ina kol komunikace Most Nika ode odpovědnost Opava Sam samostatnost společnost stráž hodnocení Iva kamerový systém ohodnocení smlouva systém via Android auta bankovní ČR Dan doba dodržování druh flexibilní flexibilní pracovní doba iOS oblečení partner povolení pracovní doba rozdíl rozvoz spolupráce výdělek výplata e-mail formulář chování nabídky Sami 3D absolvent absolventy auto domov nové nový růst společnosti světlí znalost automobil Bor boty cestovní náhrady dopis důchod Eva hodiny HR Hrady kurz město nabídka nábor náhrady přivýdělek SOU Tom vyšší vz zaměstnání měsíc povinnost restaurace Vít agentura Amy data kvalita Mark marketing odměny odpověď online Ota otázky pec plnění prostředí rozhovor STK vzdělání zkušenosti kariérní růst NDA prostřednictvím průzkum školení v týdnu Ben benefit benefity bonus interní Lev Nick Oto příplatek psycholog rozvoj Tim včetně vedení vně vstříc výkon zaměstnanec zaměstnavatel A4 Dino důchodce obchodní OZP příspěvek sledování služba sport vhodné nemoc nemocnice agentury elektro kancelář Lena novinář pracovní prostředí praxe Ria uchazeči získání dárky hledat inzerát Oleg pravidla průvodní dopis přivydělat týden vod akce Frýdek Frýdlant hlavní Jablunkov Jičín Kopřivnice Místek nad Ostravicí Nový Jičín pod Radhoštěm Rožnov Rožnov pod Radhoštěm Vsetín český hospodyně krom okolo péče stravování ubytování Velké jídlo Martin výroba pečlivost volno hodina Luže outsourcing v zahraničí zahraničí zaměstnanců zdarma zdravotní moravská oděv služební Hrubá hrubá mzda kontrolor kvality Lech podpora pozice přesčas Zruč administrativní CV dopady Lea LinkedIn management osobní rozvoj Role Skuteč spokojenost uplatnění výcvik vztahy A3 pracovní pozice řízení Šenov uklízečka úvazek zkrácený úvazek Bohumín dík díky Eric Král mezi pohovor životopis bonusy paušál security stravenkový paušál firma Irma operátor budoucnost Ema motivační dopis výsledky znalosti astronom gastro gastronomie Hranice Jaroš pracovní nabídka výhody asistent asistentka kurzy loajalita pečovatel Rita stravenky inzeráty kandidát lahůdky místa pokladní postup pracovní místa Karviná administrativa dotazy kvalifikace Nikol aktuální dohoda dohoda o provedení práce Třinec ukončení
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Hlubočci a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena