Nabídka práce "Doňov" aktuálně 25 volných míst.

Brigádníci do restaurace

Nutně vás hledají
 • České Budějovice (34 km)
 • Bergamo 1994 s.r.o.
 • 130 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 5. dubna
Nutně vás hledají
 • České Budějovice (34 km)
 • ITDNA s.r.o.
 • 106 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 10. dubna
 • České Budějovice (34 km)
 • AT Finance, s.r.o.
 • 140 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Práce z domova
 • Pružná pracovní doba
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Parkoviště
Zveřejněno: 9. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Bergamo 1994 s.r.o., První novinová společnost a.s., 21 Consult Group s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., GENERAL PROVIDER s.r.o., Ing. Pavel Hofman, ManpowerGroup s.r.o., Aaron guard s.r.o., Globus ČR, v.o.s., ITDNA s.r.o., Andulka services s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., AT Finance, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Intelligent Connections s.r.o., TOP Control s.r.o., ARAMARK, s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
České Budějovice, Jindřichův Hradec, Třeboň, Tábor, Týn nad Vltavou, Mezno, Písek, Křemže, Dačice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak napsat životopis - online vzor

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

náplň práce nové práce praxe restaurace směny zkušenosti brigádníci dohody jednání kolektiv náplň obsluha PR přátelský příprava zkušenost auto automobil Bor boty cestovní náhrady den dopis DPČ DPP důchod e-mail hledám hodiny HR Hradec Hrady IT Jindřichův Hradec kurz město mobil nabídka nábor náhrady nová plat přivýdělek SOU společnost telefon výdělek vyšší zaměstnání cestovní náborové oddělení odpovědné okres případ rok řidič součást tým AJ brigáda důchodce Kladno odpovědnost peníze vhodná brigádník dovolené obsluha zákazníků pitné student školní zákazník komunikace kvality možnost OZP pohovor pracovní pracovní prostředí prostředí Třeboň víkend životopis kov obchod odměna Ostatní přátelské stav třída úkol úkoly zájem zákazníci bezpečnost činnost event firma hodnocení Luže mzda NDA ohodnocení postup služební stráž Tábor uživatelská znalost výkon znalost české dar platové ohodnocení prodej standard trh uživatel výkonnost příspěvek růst stabilní technik Zruč hodnota obor projekt servis vztah zaměstnanci nad Vltavou Týn Týn nad Vltavou Budějovice České Budějovice důležité inzerát inzeráty kandidát místa placené volno plán plánování pozice pracovní místa společnosti školení uchazeč volno brigády placené profi přístup volná pracovní místa dění třídění vhodné směna agentura hlídání měsíc obchodní odměny plnění pokladní povinnost pracovní pozice získání agent certifikát firmy mimořádný placení stroj systém doba flexibilní pracovní doba výroba finanční kontakt nabízíme práci sezónní administrativa bonus dotazy email hodina interní kvalita pec spolupráce vedení atmosféra dobro kariérní možnost kariérního růstu na pracovišti pomoc speciální výběr chování nabídky informace ČR data marketing odpověď online otázky rozhovor STK vzdělání databáze díl předpoklad příležitost reklamy slané služby výzkum výzkumy asistent asistentka Bavorov daň ekonom evidence hlavní hlavní účetní kancelář loajalita Most pečlivost pobočka podnik poradenství práce z domu reporting samostatnost spokojenost účetní daňová daňové oblast oblasti odbor odborné oprávnění report spokojen účetnictví údaj z domu benefit jídlo kapesné kariérní růst management partner stravování zdarma category bonusy dress code specialist specialista stres list počítač diety ISO místo podpora pracovník sklad ubytování uplatnění vedoucí činnosti doprava důchodci firemní kontrola kontroly logistik logistika náborový odpovědi oprava placená pracovní náplň prémie průmysl výroby kolegové vysoký nepřetržitý zdravotní motivační náklad příjemné příjemné pracovní prostředí zdravotní způsobilost způsobilost Dačice pracovní nabídka úvazek výhody národní PC v práci
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Doňově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena