Nabídka brigád "Chmelná" aktuálně 23 volných míst.

 • Kolín (45 km)
 • Scorpion Elektro s.r.o.
 • 130 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro rodiče
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
Zveřejněno: 22. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Ing. Tomáš Hronek, KFC, McDonald`s ČR spol. s r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., První novinová společnost a.s., Centrum Robinson, z.ú., Jaroslav Moravec, GENERAL PROVIDER s.r.o., Ing. Pavel Hofman, JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Říčany, okres Praha-východ, Celá ČR, Loket, okres Benešov, Zruč nad Sázavou, Benešov, Mezno, Chocerady, Mirošovice, Tábor, Kostelec nad Černými lesy, Kolín, Vysoká, okres Havlíčkův Brod, Čestlice, Jesenice, okres Praha-západ

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Jak napsat životopis - online vzor

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak postupovat při pracovním úrazu

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

AJ možnost náplň práce oblečení plat práce pracovní sklad spolupráce stravenky vedoucí výplata zkušenosti Zruč dovednost kontakt materiál náplň PC PR rok zájem zkušenost analytik budoucnost data email hledám inzerát IT kandidát kurz Microsoft místa návod online pec přihlášení SOU specialist technologie uplatnění vyšší zaměstnanec zdarma znalost české dar funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál práce s daty profi program projekt příležitost technolog termín akce astronom bonus bonusy gastro gastronomie hodnocení jídlo Loket měsíc ohodnocení partner pizza plán platy příklad příplatky přivýdělek rozvoj růst směny sport výdělek výhody výkon výplaty vzdělání zaměstnání brigády finanční kariérní karta kolektiv možnost kariérního růstu možnosti odměna osobnost pitné tým benefit EU na dobu neurčitou nárok nárok na dovolenou přivydělat uklízečky úřad v týdnu víkend brigádník na dobu navíc pomoc řešení řidič seznam smlouvy stroj vydělat zákazník brigáda HR nad Sázavou odpovědnost Zruč nad Sázavou komunikační obsluha obsluha zákazníků prodej příjemné přístup schopnost schopnosti uživatel vztah den dění docházka mzda mzdy prostředí školení třídění dané dny kov lokalita případ příprava zasílání auto automobil Benešov Bor boty cestovní náhrady dopis DPČ DPP důchod e-mail hodiny Hrady město mobil nabídka nábor náhrady nová společnost telefon cestovní náborové oddělení odpovědné okres součást kapesné kariérní růst Kladno management Most nové plánování pozice restaurace stravování Tábor atmosféra category administrativní benefity hlavní komunikace kurzy Luže praxe služební ubytování vedení volno vzdělávací kurzy zapůjčení zdravotní dokument oblast oblasti organizace organizační dovednost organizační dovednosti pedagog práce s dětmi předání půjčení školy vzdělávací kurz bezpečnost činnost event firma NDA postup stráž uživatelská znalost platové ohodnocení standard stav trh výkonnost příspěvek stabilní technik hodnota obor přátelský servis zaměstnanci důležité Kostelec nad Černými lesy peníze prohlídka společnosti týden karty lékař lékařská náklad směna svátky třída úkol Kolín elektro kvality pečlivost úvazek kontrola osobní zaměstnanecké agentura ČR kvalita marketing odměny odpověď otázky plnění rozhovor STK agent databáze díl dobro předpoklad reklamy slané služby výzkum výzkumy asistent asistentka ATS daň domov loajalita pohoda práce z domova práva správa účetní vysoká zahraničí daňové firemní firmy minimální myšlení poradci pružná výraz z domova produktivita zaměstnanců člen doprava oprava opravy prémie přátelské ruční pracovník řízení získání areál certifikát oprávnění Brod Havlíčkův Brod příplatek zaměstnavatel dlouhodobá brigáda na pracovišti Čestlice OZP pohovor pracovní prostředí Praha životopis obchod Ostatní úkoly zákazníci
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Chmelné a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena