Nabídka práce "Bučí" aktuálně 24 volných míst.

 • Plzeň (16 km)
 • A-Z EKOLOGIE s.r.o.
 • 5 000 – 10 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
dnešní
 • Plzeň (16 km)
 • Bubnovi s.r.o.
 • 180 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 7. dubna
 • Plzeň (16 km)
 • Aaron guard s.r.o.
 • 23 000 – 28 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 5. dubna
 • Rakovník (39 km)
 • Enter-Prise Sorting, s.r.o.
 • 130 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
A-Z EKOLOGIE s.r.o., Andulka services s.r.o., KASTL & HYNEŠ s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Krijcos CS, a.s., ABI Special s.r.o., WELL PACK s.r.o., Bubnovi s.r.o., Aaron guard s.r.o., TOP Control s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., KANZELSBERGER a.s., Štěpán Moravec, Tymbe, a.s., Globus ČR, v.o.s., ABAS IPS Management s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Plzeň, Stod, Blovice, Rakovník, Hořovice, Mariánské Lázně, Karlovy Vary

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

asistent asistentka den ekolog HR IT jednatel paušál pečlivost poradenství práce účetní vedení znalost kolektiv obsluha počítač PR příprava technické flexibilní hodnocení chování kancelář nabídky náplň práce ohodnocení Plzeň spolupráce telefon finanční informace náplň případ AJ kurz pracovní pracovní prostředí prostředí stravování brigádník příjemné příjemné pracovní prostředí agentura ČR data hledám kvalita marketing možnost odměny odpověď online otázky pec plnění přivýdělek rozhovor SOU společnost STK výdělek vzdělání zkušenosti agent databáze díl dobro odměna projekt předpoklad příležitost reklamy rok slané služby stav úkol výzkum výzkumy zájem zákazník zkušenost hodiny kariérní růst komunikace Most NDA plat průzkum růst školení v týdnu člen dar firmy kariérní komunikační města oblast oblasti Ostatní platové ohodnocení pomoc příjemný přístup ruční servis schopnost schopnosti standard trh tým bonus Luže odpovědnost praxe restaurace servírka společnosti vydávání vysoké Zruč bar firemní jídla mzdový potravinář prémie profesní bezpečnost činnost DPČ DPP interní nová nové obchodní plán plánování podnik samostatnost stráž uplatnění zaměstnání certifikát externí kov obchod ochrana prodej průmysl průmyslový řešení výdělky měsíc mzda směny smlouva týden vhodná výplata řidič bonusy doba hosteska podpora pracovní dny pracovní doba stabilní dny dresscode povinnost pozice pracovní pozice spokojenost výkon získání jednání měsíční mimořádný placení spokojen stroj auto automobil benefit Bor cestovní náhrady dění diety důchod Hrady ISO kvality místo mobil nábor náhrady pracovník příspěvek sklad třídění ubytování vedoucí cestovní činnosti doprava důchodci kontrola kontroly logistik logistika možnost kariérního růstu náborový odpovědi oprava placená placené pracovní náplň student systém výkonnost výroby brigáda Stod víkend české dohody dovednost komunikační dovednost komunikační dovednosti kvalitní obor odpovědný prezentace prodejní údaj důchodce EU vhodné kontakt opravy součást inzerát nabídka nabídka práce prázdniny příplatky přivydělat řízení zdravotní linky výběr vydělat výrobní výše Kladno dlouhodobá brigáda dovolené obsluha zákazníků PC krásné lázně Mariánské Lázně stará lokality boty dovolená druh pokladní brand doma problém svátky škola cukrář Karlovy Vary Vary nabízíme práci sezónní event firma kandidát motivační mzdové docházka manažer partner zdarma manažerské manažerské pozice na pracovišti pořádek školní Ostrov
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Bučí a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena