Nabídka práce "Brodeslavy" aktuálně 28 volných míst.

  • Plzeň
  • Štěpán Moravec
  • 2 000 – 6 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
  • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 28. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Tymbe, a.s., WELL PACK s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Štěpán Moravec, Markéta Voglová, První novinová společnost a.s., TOP Control s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., ÚKLID-PRESTO, s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., AmRest s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Andulka services s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Rudná, okres Praha-západ, Rokycany, Rakovník, Plzeň, Beroun, Velká Dobrá, Blovice, Příbram, Staňkovice, okres Louny, Kladno, Stříbro, Louny

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

AJ Ali Bor brigáda co den dění do dopis DPČ druh flexibilní hledám HR inzerát IT Ivo je k ke kol možnost na nábor NDA nová nové o ob od ode odpovědnost Oleg online Oto plán plánování plat po pracovní pracovník pravidla pro průvodní dopis při příplatky Rudná růst s se sklad směny telefon to třídění u u Prahy v ve víkend Vít vně vo vod z za ze auto Dino DPP ku mzda náplň práce nový pečlivost platy práce praxe před smlouva spolupráce školení týden výplata výplaty vz brány cíle CV český činnost ČR dle hodnocení chování Ina Iva náklady Nika ohodnocení Ota pod podle postup prostřednictvím Rut řízení SOU společnost společnosti Tom trendy výsledky zapůjčení zdarma doba důchod důchodce Holoubkov Mýto pracovní doba Ria Rokycany vhodné zaměstnání Zbiroh akce Ben bez důležité Eva komunikace Lev nad prostředí přivýdělek stabilní výdělek vzdělání zkušenosti automobil boty cestovní náhrady e-mail hodiny Hrady kurz město mobil nabídka náhrady Plzeň světlí vyšší kandidát místo pracoviště přivydělat v týdnu Zruč hora Hrádek benefit bonus diety ISO kvality mimo podpora pozice příspěvek systém ubytování uplatnění vedoucí výkon agentura Amy data kvalita Mark marketing odměny odpověď otázky pec plnění rozhovor STK Android auta bankovní Dan dodržování flexibilní pracovní doba iOS oblečení partner povolení přes rozdíl rozvoz Most Sam samostatnost administrativní Luže Office proti reklama služební spokojenost stran stres vedení znalost znalosti interní jídlo restaurace Tea teambuilding zaměstnanec dohoda inzeráty místa pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa příplatek uchazeč Beroun Eric evidence inspektor Max povinnost Alex Alexandr beze energie hlavní měsíc obsah pizza příklad sport výhody Tim asistent asistentka asistentka prodeje Ian Kladno OZP pracovní nabídka Staňkov Velké Žatec Louny nabídky Sami Chlum Stříbro dík díky krom Lech mezi pohovor pracovní prostředí životopis
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Brodeslavech a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena